10. kolo - Mistrovské utkání 5. října 2019 15:00
Koryčany 4:1 Spartak Hluk
FC Koryčany-TJ Spartak Hluk 4:1

V sobotu 5:10.2019 hrálo hlucké áčko v Koryčanech. Konečně by se dalo říci, že mužstvo je pohromadě, ale porážka 4:1 nás odsuzuje na skoro úplný chvost tabulky. Začali jsme dobře, už v 10. minutě dal Zálešák branku a vedli jsme 0:1. V 45. minutě nám však nejlepší střelec domácích Gejdoš dal vyrovnávací branku.1:1. To nejhorší, co může mužstvo potkat je dostat branku v poslední minutě. Když Gejdoš dal za domácí druhou branku v 50. minutě, tak to už nevypadalo dobře.2:1. V 75. minutě jsme dostali třetí gól a bylo po zápase. 3:1. Na závěr v 90. minutě jsme dostali ještě jeden gól na cestu. 4:1. Co k tomu dodat, je pouze konstatování, že je to zklamání. Sestava: Šícha, Šimčík, Horák, Galuška, Horníček, Martiš, Kukla, Slaný, Zálešák, Machala M., Zalubil (Kročil).