11. kolo - Mistrovské utkání 12. října 2019 15:00
Spartak Hluk 2:2 TJ Šumice
TJ Spartak Hluk-TJ Šumice 2:3 PK

V sobotu 12.10.2019 hrála hlucká jednička doma se Šumicemi. Utkání skončilo 2:2, na P.K. vyhrály Šumice 4:2. Co k tomuto utkání podotknout, je to, že domácí mužstvo provází velká krize. Hráči, kteří hrávali KP, jakoby zapomněli hrát fotbal, mladí hráči asi ještě nedorostli.  Schází nám rychlost, kombinace a důraz. Obě dvě branky, které jsme vstřelili byli takové umouněné. Díky za ně. Když to bude pokračovat i dále, nečeká nás nic dobrého. Ujali jsme se vedení po rohu, kdy míč po hlavičce Galušky skončil jen těsně za brankovou čarou. 1:0. Místo toho, abychom získali sebevědomí, tak jsme nechali hrát Šumice. Zachraňoval nás brankář Šícha , ale ve 43. minutě už kapituloval. 1:1.Obrana nechala volného Pilku, který z malého vápna skóroval. Doufali jsme, že druhý poločas bude lepší, ale hned ve 46. minutě Ondřej křížnou střelou z hranice velikého vápna překonal Šíchu. 1:2. Doufali jsme v nějaký nápor, ten však nepřišel. V 78. minutě po nepřehledné situaci v pokutovém území hostů skóroval Zdena Horák. 2:2. Je třeba říci, že remíza je velmi přijatelná. Věřili jsme v P.K., ale i tady jsme zklamali. Hosté vyhráli 4:2. Sestava: Šícha, Kročil, Horák, Galuška, Machala J., Martiš (Kroupa), Zálešák, Slaný, Horníček, Machala M., Zalubil. Dorost prohrál ve Starém Městě 5:0, ale to se dalo očekávat. Starší žáci prohráli na P.K s Napajedly, jinak zápas skončil 3:3. Mladší vyhráli 5:4, když branky dali: Křiváček, Konečný, Zlínská, Stamatovič, Kurtin