12. kolo - Mistrovské utkání 20. října 2019 14:30
TJ Nivnice 4:1 Spartak Hluk
TJ Nivnice-TJ Spartak Hluk 4:1

V neděli 20.10. 2019 hrálo áčko v Nivnici a prohrálo 4:1. Je to už na pováženou, ale bohužel současnost je taková. Dostáváme velmi laciné branky a v útoku nemáme koncového hráče. To dnešní zápas plně potvrdil. Už v 9. minutě jsme kopali roh, v pokutovém území jsme měli hodně hráčů ale souboj jsme nevyhráli. Odražený míč prohrál v souboji Horníček, přihrávka domácího hráče šla do volného prostoru na nabíhajícího Bumbalíka, který sám před Rybnikářem proměnil.1:0. Za celý poločas jsme si nevytvořili pořádnou šanci na skórování. V poli jsme domácí sice přehrávali, ale jen po jejich pokutové území, co to bylo platné, když po jednom z přímých kopů Straňáka Zalubil vykopával z brankové čáry. V 41. minutě kopali domácí roh, míč se dostal k Těthalovi, který měl dostatek času k tomu, aby přes hlavu skóroval.2:0. Ve 49. minutě unikl Kukla, který pěkně přihrál před branku, ale před dobíhajícím Horníčkem domácí obránce odkopl. Snížení by nám pomohlo. Hned v 50. minutě kopali domácí roh, který jako obvykle vyhrával Velecký, od jeho hlavy šel míč na břevno, odsud do pole, kde stal úplně volný, neobsazený Bumbalík, Který vstřelil svou druhou branku v zápase.3:0. Další nedůslednost následovala v 60. minutě. Jeden z našich obránců minul míč, na který nabíhal Straňák, ten šel sám na Rybnikáře a s přehledem proměnil.4:0. V 68. minutě byl sražen v pokutovém území Martiš a Zalubil snížil na 4:1. Ve druhém poločase jsme si nějaké šance vytvořili, ale proměnit je byl problém. Za zmínku stojí 5 ŽK pro naše hráče, z toho 4 byly za řečnění. Sestava: Rybnikář, Šimčík (Kročil), Zalubil, Galuška, Horníček, Horák, Martiš (Fruhauf), Zálešák, Kukla, Machala M. ( Kroupa), Slaný. Dvojka prohrála v Mistřicích 5:0, dorost v Luhačovicích 5:1. Branku dal Kroupa. Žáci starší prohráli doma s Dolním Němčím 1:7. Branku dal Pančík. Oslabení mladší (scházelo 5 hráčů) remizovali s Dolním Němčím 4:4. Branky dali Kurtin, Pančík, Zlínská, Křiváček. Na penalty prohráli.