Přátelské utkání 31. května 2020 15:00
TJ Dolní Němčí 1:1 Spartak Hluk
TJ Dolní Němčí - TJ Spartak Hluk 1:1

V neděli 31.5.2020 hrálo hlucké áčko další zápas v rámci mini turnaje Korona v Dolním Němčí. V prvním poločase to byl vcelku vyrovnaný zápas, domácí byli přesnější, rychlejší a také více bojovnější. My jsme se spoléhali na kombinaci s úmyslem rychlých brejků. To se nám v podání Zelinky podařilo jen v úvodu zápasu. Šancí bylo na obou stranách poskrovnu. Až přišla poslední minuta prvního poločasu, kdy nedůraz na malém vápně potrestal Krchňáček Pavel.1:0. Do druhého poločasu poslali domácí 4 hráče, včetně Palínka, který dosud hrál za Strání. Naše mužstvo se ve druhém poločase zlepšilo hru, hrozil Martiš, ale nějaké velké šance jsme si nevytvořili. Až přišla 61. minuta, kdy se do úniku dostál Martiš, obešel brankáře, došlo k souboji, který rozhodčí Bartoň potrestal P.K. To vzbudilo velké diskuze ze strany domácích hráčů. Ten však Martiš neproměnil, když brankář Kvasnička jeho střelu vyrazil na roh. Z následujícího rohu však byl v pokutovém území faulován Sopůšek a v jedné minutě byl nařízen druhý P.K , který už Bihári proměnil. 1:1. Pak se hra trochu přiostřila, byly zde nějaké emoce, které se však zklidnily. V 85. minutě šel sám na brankáře Martiš, byl zezadu faulován domácím hráčem. V mistráku červená, v tomto přáteláku to vyřešila žlutá karta. Nakonec je remíza spravedlivá, protože po přestávce si domácí žádnou šanci nevytvořili. Sestava: Varga, Kročil, Horák, Skovajsík, Bílek, Zelinka, Sopůšek, Šálek, Kukla, Machala Mira, Martiš. Střídal pouze Bihári, který měnil Machalu Miru, ten však později střídal Zelinku. Dopoledne prohráli mladší žáci v Bojkovicích 5:2, když branky dali Konečný a Křiváček. Domácí patří k lepším mužstvům v KP a jsou také věkově starší, protože nastoupili s 8 hráči ročníku 2007, my pouze se dvěma.