Zápasy
3. kolo - Mistrovské utkání 21. srpna 2011 17:00
Spartak Hluk 3:4 Morkovice
Ani do třetice neuspěli.
V tropickém nedělním odpoledni,kdy by většina raději trávila čas na nedalekém koupališti se v Hluku hrál pohledný a na góly bohatý zápas se špatným koncem pro domácí.Kvalitní soupeř z Morkovic cennou výhru udržel a připsal si tak důležité 3 body.

Ze začátku měli mírně navrch domácí,avšak vytěžili z něj jen menší závar před hostující brankou. Hosté se však rychle osmělili a hned také udeřili v 11´,kdy po chybě obrany dorážel do prázdné branky Svoboda (0:1).Domácí nerezignovali a v 14´přišla velká šance domácích,kdy dlouhán Jurásek nastřelil břevno Veselého branky.V 19 ´to bylo již o dvě branky, kdy se pěknou střelou z 25m prezentoval kanonýr Hladký (0:2). Odpověď domácích však přišla záhy. V 24´ zahrával nejmenšího hráč KP J.Machala přímý volný kop téměř až od autové lajny,který směřoval přes celou obranu až za zkoprnělého brankáře hostí (1:2).Ovšem brankostroj v utkání pokračoval a v 27´ dorazil Koláček odražený míč od brankáře Fojtíka do sítě (1:3). V 35´přišla kuriózní a na vlas stejná gólová akce v podání opět J.Machaly, který si přímý kop zopakoval a míč opět skončil i s pomocí tyče v síti (2:3).

Kdo očekával v II.půli velký nápor domácích tak byl zklamán, neboť to byli právě hosté, kteří lépe kombinovali a snadněji přecházeli do zakončení. Nebezpečnou hlavičkou se prezentoval Majda.Vyrovnání mohl přinést Jurásek, ale míč v rozhodující chvíli špatně trefil a ten skončil mimo bránu. Taktickou hrou hosté přidali čtvrtou branku opět Hladkým, který z úhlu trefil míč do sítě (2:4). Korekci výsledku provedli domácí až v samotném závěru Dohnalem, který střelou k tyči snížil na konečných (3:4). Výkon domácích byl oproti úvodnímu domácímu zápasu rapidně lepší,vstřelili i tři branky,ale přesto to na vítězství nestačilo. Situace po 3 kolech není růžová,ale doufáme, že v následujících utkání bude již Spartak naplno bodovat a začne postupně stoupat tabulkou výš. Kvalita kádru na to rozhodně má!
Domácí
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Jan Machala 24., 35. - - -
Martin Zalubil - - - -
Ondřej Machala - 23. - -
Zdenek Botek - - - -
Jan Dohnal 88. - - -
Štěpán Jurásek - - - -
Hosté
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Veselý Jan - - - -
Vymazal Michal - - - -
Rozsypal Miroslav - - - -
Svoboda Jaroslav - - - -
Havlík Radim - - - -
Koláček Petr - - - 83.
Tesař Ladislav - - - 46.
Majda Stanislav - - - -
Žourek Petr 11., 27. - - 77.
Valášek Jiří - - - -
Hladký Petr 19., 70. - - -
Střídali:
Hlaváček Tomáš - - - 46.
Oplt Marek - - - 77.
Přecechtílek Aleš - - - 83.