Zápasy
8. kolo - Mistrovské utkání 19. září 2021 15:00
TJ Osvětimany 3:2 Spartak Hluk
TJ Osvětimany-TJ Spartak Hluk 3:2

V neděli 19.9. hrálo hlucké áčko v Osvětimanech. Všichni příznivci fotbalu vědí, že Osvětimany mají nejdražší mužstvo, složené většinou z hráčů z akademie Slovácka. My jsme nezačali dobře. v 9. minutě vystřelil z 25. metrů Perůtka a trefil se parádně. 1:0. Nejhorší na tom bylo, že se zranil brankář Šícha a do branky musel náhradní hráč Martin Blaha, ročník 2000. To byla velká odvaha. Trochu jsme se otřepali a ve 29. minutě se prodral do pokutového území Vaďura, byl ve vyložené pozici sražen a byl z toho P.K. a žlutá karta pro domácího obránce. Martiš skvěle proměnil a bylo to 1:1. Hned v následujících minutách jsme měli po únicích Zelinky šanci skóre obrátit, ale nedali jsme. Ve 40. minutě jsme dostali takový gól, negól, ale to se u nebrankářů stává. 2:1. Branku dal Groulík. Hned v 48. minutě se situace opakovala, brankáři Blahovi nelze nic vyčítat, ale bylo to 3:1. Banku dal Bartoš. My jsme zjistili, že i domácí jsou zranitelní, začali jsme se více prosazovat a v 70. minutě po přihrávce Kukly dal Martiš druhou branku.3:2. Domácí se začali obávat o výsledek a začali bránit. Největší šance měl Zelinka v 84. minutě, kdy netrefil prázdnou branku a potom po přihrávce Martiše mu skvěle ve skórování zabránil Chvojka. Bohužel, jsme prohráli, ale remíza by více odpovídala průběhu utkání. Domácí měli problémy s útočníky, Zelinkou, Vaďurou a Martišem. Moc štěstí jsme v posledních dvou zápasech neměli. Snad se to obrátí a štěstíčko zase příjde. Sestava: Šícha (Blaha), Škorec, Horák, Skovajasík, Machala Jan, Zelinka, Sopůšek, Šimoník (Přecechtěl), Martiš, Kukla, Vaďura.

V sobotu dvojka hrála s Ostrožskou Lhotou 2:2. Obě branky vstřelil Vozár. Za hosty  vyrovnal  v posledních 10. minutách, nám dobře známý Martin Zalubil, a to hráli hosté v deseti. Dalo se však na to dívat. Dorost vyhrál u prvního v Jarošově 2:1, když góly  dali Gál Kuba a Matejka. V neděli žáci starší porazili Strání 4:1. Branky, Boček Marián 2x, Hrabalík a Zlínská Vaneska. Mladší vyhráli 3:1. Branky, Zlínská, Dohnal a Novák.