12. kolo - Mistrovské utkání 17. října 2021 14:30
TJ Těšnovice 3:3 Spartak Hluk
TJ Těšnovice-TJ Spartak Hluk 3:3

Neděle 17.10.2021 a áčko jelo ke třetímu mužstvu soutěže do Těšnovic. My jsme nastoupili už bez Vaďury s dorostencem Gaškem v brance a dalším dorostencem Škorcem v obraně. Od začátku to byl opatrný souboj, my jsme se snažili hrát zezadu na rychlé brejky. Některé se podařily, ale gól nepřinesly. V 19. minutě byl faulován brankářem v pokutovém území Zelinka a Martiš P.K proměnil 0:1. Do konce poločasu se nic podstatného nestalo. My jsme domácí drželi na uzdě, ale ani my jsme v útočné fázi nebyli nikterak aktivní. Druhý poločas jsme začali katastrofálně. Ve 48. minutě Skovajsík špatně odkopl míč směřující na Janoštíka, ten se tak dostal sám před Gaška a bylo to 1:1. To však nebylo vše. Dále jsme hráli nepřesně, kombinace bývala naší silnou stránkou. Tím, že nehrál Vaďura musel na hrot Martiš, tam byl však dobře střežen 41-letým Šilingrem. Scházela mu volnost ze zálohy, přesto se snažil vytvořit nějakou akci, která by mohla vést ke gólu. To se však nestalo a v 59. minutě jsme několika velmi nepřesnými přihrávkami dovolili jít soupeři do útoku. Janoštík byl u rohové zastávky zbytečně faulován a z následného trestného kopu jsme neuhlídali Brázdil a už jsme prohrávali. 2:1. Nevzdali jsme to a akce Zelinky a Kukly mohla skončit v domácí síti. nestalo se tak, až v 78. minutě dostal míč v pokutovém území Zelinka a střelou od břevna vsítil vyrovnávací gól. 2:2. Po další chybě v obraně se 82. minutě dostal až před Gaška Janoštík, snažil se vystřelit, nastřelil Skovajsíka, domácí kotel zařval ruka, přestože pomezní rozhodčí ukazoval roh. Hlavní se šel zeptat pomezního a ten pod tlakem domácích fandů sdělil rozhodčím , že to byla ruka. Jaká, to už se nikdo nedoví. Penaltu proměnil Janoštík a domácí byli na koni. Zdržovali a chtěli za každou cenu vítězství. 3:2 V 91. minutě jsme vytvořili velký tlak v domácím pokutovém území a Skovajsík vyrovnal na 3:3. Dnes nám hodně chyběla přesnost, domácí mají mužstvo složené z bývalých fotbalistů Kroměříže a Hulína, Kvasic a také z blízkého okolí. Ne nadarmo jsou na 3. místě. Příští týden s Dolním Němčí musíme podat lepší výkon, protože derby jsou nevyzpytatelná. Sestava: Gašek, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil, Zelinka, Sopůšek Přecechtěl (Peprna), Šimoník, Kukla, Martiš. Dvojka vyhrála doam sUherským Ostrohem B 2:0. Branky. Sabo, Kužela. Oslabený dorost prohrál v Dolním Němčí 5:1. Branku dal Matejka. Žáci staší porazili Zlechov 7:1. Branky: Obal 3x, Pančík 2x, Zlínská a Nemrava Dan. Mladší vyhráli 11:0. Branky: Skuček 3x, Dohnal 2x, Matuštík 2x, havlík 2x, Málek, Novák.