13. kolo - Mistrovské utkání 23. října 2021 13:30
Spartak Hluk 3:0 TJ Dolní Němčí
TJ Spartak Hluk- FK Dolní Němčí 3:0

Dne 23.10.2021 se hrálo pod hluckou tvrzí před cca 300 diváky derby s Dolním Němčím. Úvod nám vyšel, už ve 2. minutě po rohovém kopu se trefil Zdena Horák a bylo to 1:0. Asi od 10. minuty převzali taktovku hosté, kteří byli lepší na míči, byli důrazní a také dostatečně rychlí. Nějaké šance si v pokutovém území vytvořili, ale nic z toho nevyužili. Naopak od 30. minuty jsme rychlými akcemi dělali starosti hostům my. V 38. minutě po ose Šimoník, Kukla, Ondra Machala jsme vstřelili druhou branku. Byla to opravdu pohledná akce.2.0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem dát třetí branku a rozhodnout o vítězství. Měli jsme k tomu i doslova vyložené šance, ale ani Martiš a Sopůšek toho nevyužili. Hosté už asi neměli tolik sil, a i když se snažili k ničemu to nevedlo. Co bylo nadějné to pochytal Kovařík, který po dvou trénincích nastoupil cca po 5 letech do branky. V 81. minutě využil Šimoník své skvělé kopací techniky a nádhernou střelou z trestného kopu z 20 metrů překonal Kvasničku po třetí. 3:0. Potom se už utkání jen dohrálo. Naše vítězství bylo zasloužené, i když naše stabilní opory neměli svůj den. Sopůšek hrál několik zápasu ve II. futsálové lize v Hodoníně, Zelinka trpí se zraněním kotníku a Martiš dostává v každém zápase osobního strážce. Sestava: Kovařík, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil, Zelinka (Peprna), Sopůšek, Šimoník (Přecechtěl), Martiš, Kukla, Machala Ondra (Matejka). V předzápase dorost porazil Malenovice 5:2. Branky: Koníček 2x, Fruhauf, Matejka, Gál. Dvojka prohrála v Dolním Němčí 4:0. Žáci starší vyhráli v Luhačovicích 3:1. Branky: Obal 2x, Hájek. Mladší vyhráli 7:0. Branky: Kurtin 2x, Málek 2x, Dohnal,Tomášek, vlastní.