20. kolo - Mistrovské utkání 1. května 2022 16:30
SK SV Bojkovice 2:2 Spartak Hluk
SVVK Bojkovice - TJ Spartak Hluk 2:2

V neděli 1.5.2022 zajíždělo áčko do Bojkovic. Dva velcí rivalové se utkali ve velmi důležitém zápase. Pokud by domácí vyhráli, zkrátil by se rozdíl mezi oběma týmy na 6 bodů. Naši stále bez Martiše a navíc bez Zdeny Horáka, však začali dobře. Drželi domácí na uzdě, hodně nás však zlobil Kundrata. V 18. minutě se uvolnil v pokutovém území Zelinka, byl zezadu faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. Exekuce se ujal kapitán Sopůšek a trefil levý horní roh Urbánkovy branky. 0:1. Utkání se hrálo nahoru dolů my jsme však byli nebezpečnější. V 28. minutě unikl Sopůšek, nahrál Davidovi Zlínskému, který s jistotou svoji šanci proměnil. 0:2. I potom jsme byli nebezpečnějším mužstvem, a kdyby David Zlínský proměnil svoje dvě skoro tutovky, mohlo skóre narůst na 0:4. Bohužel se tak nestalo a domácí mohli snížit po střele do břevna. Do druhého poločasu na nás Bojkovjané doslova vletěli. Centr za centrem se valil do pokutového území, vše v režii 45-letého Dana Vaculy. Velkou šanci Davida Zlínského zmařil Urbánek, který se vyznamenal i po úniku Zelinky. Přišla však 59. minuta a centr Gorčíka skončil v pravém rohu branky Pěgříma 1:2. Domácí pokračovali v nátlakové hře, my jsme smrtelně hrozili z protiútoků. V 72. minutě prošel po levé straně Dolina, odcentroval na hranici pokutového území, kde byl volný Vacula, a ten střelou od levé tyče vyrovnal na 2:2. Utkání bylo dále velmi bojovné a zajímavé, obě mužstva chtěla strhnout vítězství na svou starnu, ale konec 2:2 je spravedlivý výsledek. Sestava. Pěgřim , Škorec,(Machala Jan) Skovajsík, Crla, Kročil, Zelinka, Šimoník, Machala Ondra (Přecechtěl), Sopůšek. Kukla, Zlínský.

Vobotu vyhrál dorost v Tlumačově, kde domácí využívají hodně hráčů z Baťova, 1:0. Branku dal Koníček. Zajímavé utkání skončilo pro náš dorost už čtvrtým zápasem bez obdržené branky. Odpoledne dvojka prohrála s Popovicemi 1:3, branku dal Dítko a situace je k zamyšlení. V neděli starší žáci remízovali se Šumicemi 2:2. Branky : Boček, Obal. Scházeli, a to hodně Pančík a Hájek Viktor. Mladší vyhráli 17:0. Branky: Matuštík 4x, Málek 3x, Kurtin 3x, Obal dominik 2x, Dohnal 2x, Novák 2x, Skuček.