23. kolo - Mistrovské utkání 15. května 2022 16:30
TJ Nedachlebice 1:0 Spartak Hluk
TJ Nedachlebice - TJ Spartak Hluk 1:0

V neděli 15.5. hrál áčko v Nedachlebicích. Domácí potřebují body k záchraně a po vítězství v Kunovicích byli nažhaveni i na náš tým. Naše mužstvo není stále kompletní, navíc pro zranění nenastoupil brankář Pěgřim, k tomu už v 6. minutě odstoupil Skovajsík. Takže oba stopeři jsou mimo hru, Zastupuje Crla a v neděli byl druhý stoper Přecechtěl. Přestože začátek patřil domácím, od 20. minuty jsme byli lepším mužstvem. Nedařilo se však Zelinkovi, takže jsme si moc šancí nevytvořili. V 35. minutě dal sice Zelinka branku, ale rozhodčí na lajně zvedl praporek na znamení ofsajdu. Ve 40. minutě měl velkou šanci Sopůšek, ale brankář Hubáček zabránil gólu. Druhý poločas jsme měli více míč na kopačkách, domácí si až do 68. minuty žádnou šanci nevytvořili, až přišla 68. minuta, kdy domácí zahrávali volný kop do našeho pokutového území, který umístil neveliký fotbalista Bartoš hlavou do sítě Gaška. Jak se to mohlo stát, to ví jen naše obrana. 1:0. Začali jsme s velkou snahou utkání alespoň vyrovnat. Dvě šance Machaly Ondry však vychytal Hubáček. Domácí zásluhou jedné standartky své vítězství udrželi. Nehráli jsme dnes dobře, byli jsme nepřesní, v útoku málo tvořiví a tím i méně nebezpeční. Je fakt, že nás trápí zranění klíčových hráčů, ale i dnes jsme prohrát nemuseli. Nechci to opakovat, protože někteří soupeři to nemají rádi, že je to výmluva, ale hrát proti Nedachlebicím u nich doma za stavu 1:0 se 4 dorostenci v sestavě není záviděnihodné pro žádného trenéra. Sestava. Gašek, Škorec, Crla, Skovajsík (Matejka), Kročil, Zelinka, Šimoník, Přecechtěl, Sopůšek, Kukla (Zlínský), Machala Ondra. Dvojka vyhrála v sobotu doma S Častkovem 7:1. Branky: Dítko 3x, Matejka 2x, Zlínský, Miroš. Dorost nehral, protože Boršice to odvolaly, kvůli nedostatku hráčů. Starší žáci vyhráli s Luhačovicemi 5:1. Branky: Hájek, Kurtin, Obal Ruda, Křiváček, Boček David. Mladší vyhráli 5:4. Branky. Kurtin 2x, Obal dominik, Burda, Minařík.