28. kolo - Mistrovské utkání 4. června 2022 17:00
Spartak Hluk 3:1 TJ Těšnovice
TJ Spartak Hluk - TJ Těšnovice 3:1

Neděle 4.6.2022 a do Hluku přijelo velmi ambiciózní mužstvo z Těšnovic, složené ze zkušených hráčů, hrající velmi dobrý fotbal. My jsme zase počítali neúčasti. K dlouhodobě zraněnému Martišovi, přibyli po utkání ze Zlechovem motor mužstva Roman Sopůšek a z osobních důvodů také zkušený Crla. Od začátku se hrál velmi opatrný fotbal. Hosté začali nebojácně a zlobil hlavně 42-letý Mršťák, nejlepší hráč Těšnovic. V 6. minutě jsme zahrávali volný kop, v pokutovém území se dobře orientoval Zdena Horák a bylo to 1:0. Ve 14. minutě se dostál do šance Zelinka, který byl v pokutovém území podražen brankářem a rozhodčí správně nařídil P.K.K míči se postavil Ondra Machala a nedal brankáři šanci.2:0. Ve 23. minutě jsme udělali zbytečný faul na hranici 16-náctky a Mršťák mistrně svoji šanci proměnil. 2:1. Hosté pookřáli,  získali převahu, ale šance si nevytvořili. Naše oslabené mužstvo, bojovalo, takticky bylo dobře připravené trenérem Vojtěškem. Tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase, v 56. minutě došlo ke konfliktu mezi Urubkem a Zelinkou. Urubek řekl Zelinkovi: " vstávej ty žebráku" a Zelinka do něho vrazil. Urubek dostal žlutou a červenou, Zelinka pak hned červenou. My jsme mohli zvýšit Davidem Zlínským, který střídal v 61. minutě Ondru Machalu. To se však podařilo dalšímu dorostenci Davidovi Matejkovi, který krásnou individuální akcí zvýšil na 3:1. Potom mohl po akci Davida Zlínského zvýšit Přecechtěl, ale na brankáře nevyzrál. Pak ještě Matejka trefil břevno a v 79. minutě se spustil liják. Všichni se schovali na tribuně a po 6 minutách se pokračovalo. Je vidět, že hřiště je díky Štěpánovi Juráskovi ve vynikajícím stavu. Hráči sice klouzali, ale voda na hřišti nebyla, a tak jsme mohli slavit vítězství. Které si kolektiv zasloužil. Sestava: Pěgřim, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil (Sabo), Zelinka, Přecechtěl, Šimoník, Kukla, Matejka, Machala Ondra (Zlínský) V pátek hrál dorost velmi důležité odložené utkání v Morkovicích avyhrál 2:1. Obě branky vstřelil David Zlínský, druhou z pokutového kopu. V neděli v 10.30 hrál dorost o první místo s Dolním Němčím a vyhrál 2:1. Branky : Křiváček a Zlínský P.K.