3 - Pohárové utkání 17. srpna 2022 17:30
Březnice 1:0 Spartak Hluk
SK Březnice-TJ Spartak Hluk 1:0

Ve středu 17.8.2022 hrálo áčko pohár v Březnici. Domácí předtím porazili Mladcovou 3:1 a Štítnou 3:0. Od začátku jsme drželi více míč na svých kopačkách, domácí však byli zataženi a naše útoky likvidovali. Přesto v 15. minutě dostal David Zlínský přihrávku za obranu, ale šanci neproměnil. V 25. minutě se poprve dostali domácí do našeho pokutového území po akci zavánějící ofsajdem, došlo však k nedorozumění brankáře Gaška s Lipotim a tím se domácí dostali lehce do vedení. 1:0.Náš tlak pokračoval, ale na malém hřišti jsme se jen těžko prosazovali. Do poločasu, tak 10 rohových kopů, ze kterých jsme nic nevytěžili, ba navíc jsme rohy překopávali až do autu na druhou stranu. Druhá půle kopírovala tu první. Navíc domácí začali mít čas, zakopnuté míče se dlouho nahrazovaly, čekalo se vždy dlouho na druhý míč, domácí čekali na nějakou naši chybu. Do šance se dostal Bartošek, Roman Martiš a také Kročil, ale domácí brankář to vždy vyřešil ve prospěch svého týmu. Domácí mně herně zklamali, na svém hřišti hráli fotbal, kde úporně bránili, zkrátka fotbal, který jim vyhovoval hlavně ve druhé půli. Brankář Gašek nemusel za celý zápas nějak vyniknout, protože se domácí do šance nedostali. Další porce 10 rohů nic nepřinesla. Náš mladý útok Bartošek, Zlínský, Martiš Roman se proti zkušeným zadákům Březnice těžko v takové situaci prosazoval. V závěru došlo ke zbytečným nervózním situacím z obou stran, které rozhodčí vyřešili. Škoda, že se zranil Zdena Horák. V neděli v Těšnovicích ho budou muset kluci nahradit a bojovat i za něho. Bojovnost, to byla věc, které měli domácí více. Sestava: Gašek, Hladiš, Horák (Škorec) Lipoti, Kročil, Skovajsík, Šimoník, Sopůšek, Martiš Roman, Bartošek, Zlínský