13. kolo - Mistrovské utkání 29. října 2022 14:30
Spartak Hluk 3:1 TJ Nivnice
TJ Spartak Hluk - TJ Nivnice 3:1

Je sobota29.10.2022 a na pořadu v Hluku je menší derby s Nivnicí. Všichni jsme věděli, že to nebude jednoduchý zápas. Přece se jedná o malé derby. Rivalita je na místě. Od začátku jsme byli technicky a fotbalově lepší. Hosté z Nivnice odkopávali míče na svá útočná tykadla, ale naše obrana zatím fungovala bezchybně. V11. minutě jsme kopali roh a nejlépe se orientovál v pokutovém území Uhlíř a dal první branku našeho mužstva. 1:0 Potom jsme měli několik příležitostí zvýšit svůj náskok, ale štěstí jsme neměli Škoda. Přišla 38. minuta a to už byl druhý pokus Josefíka, první nedal, tentokrát však špatně vyběhnuvšího Pěgříma překonal. 1:1. Velká radost nastala na střídačce hostujícího mužstva. Druhý poločas začal náporem Nivnice, to měl šanci Kolaja, ale to byla poslední šance Nivnice. V 54. minutě jsme rozehráli svoji dobrou šanci, kterou zužitkoval Nejstarší hráč na hřišti Martin Zalubil a šli jsme znovu do vedení 2:1. V 60. minutě dostal Martin Zalubil pěknou přihrávku do pokutového území, udělal si kličku, při které byl faulován a byl z to oho pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Sopůšek a stav byl 3:1. Nadále jsme byi lepším, fotbalovějším mužstvem, přišly i šance, ale gól jsme už nedali. Hosté se představili jako snaživý soupeř, dobře organizovaný, ale fotbalově dnes na náš tým neměl. Sestava: Pěgřim Škorec, Uhlíř, Lipoti (Skovajsík), Hladiš, Šimoník, Sopůšek, Chodura (Martiš), Kukla ( Řiháček), Bartošek, Zalubil (Zlínský).

Dorost hrál ve čtvrtek proti Prašicím y vahrál 3:0. Branky dali . Omelka 2x, Zlínský. Žáci starší  hráli v sobotu v Kunovicích a remízovali 2:2. ač v poločase vedli 2:0. Chyběli nemocní Slovák a Hájek. Mladší vyhráli 9:3. Branky: Obal 4x, Hájek 2x, Dinčič 2x, Huspenina. Dvojka hrála své utkání na Velehradě v neděli 30.10.2022 a vyhrála 3:1. Branky: Martiš Roman, Machala Jan, Zalubil Martin.