10. kolo - Mistrovské utkání 18. března 2023 15:00
Spartak Hluk 8:1 SK SV Bojkovice
TJ Spartak Hluk-SV Bojkovice 8:1

Je sobota 18.3.2023 a v Hluku se hrál odložený zápas I.A. třídy ročníku 2022-23 s Bojkovicemi. Od začátku to vypadalo na velmi vyrovnaný zápas. Hosté důsledně bránili a snažili se o rychlé brejky po akcích bratří Dolinů a Gaga. Těžko jsme se dostávali na dostřel Urbánkovy branky, ale přece jen jsme byli lepším mužstvem. Dobrou šanci měl Sopůšek, ale na první branku jsme si počkali do 23. minuty. To Bartošek vyhrál sprinterský souboj s  obranou  a křížnou střelou zajistil první branku.1:0, V 28. minutě opět Barošek vyhrál ve středu pole souboj s obránci a podél Urbánka skóroval po druhé.2:0. Mezitím měli šance Sopůšek a Zelinka ale skóre seměnilo v 39. minutě. To Bartošek vyhrál souboj s brankářem a do prázdné klece završil svůj hattrick. 3:0. Z druhé půle neuplynuly ani dvě minuty, kdy Zelinka utekl obraně Bojkovic, přesně připrál Bartoškovi a bylo to 4:0. v 59. minutě to vypadalo v pokutovém území Bojkovic jako na kolotoči, toho využil Zelinka a zvýšil na 5:0. V 61. minutě nádhernou dělovkou, snad ze 35 metrů, snížil Gago na 5:1. Pěgřim nestačil ani reagovat, V 62. minutě nezadržitelně unikl Bartošek obraně a zvýšil na 6:1. V 69. minutě opět Štefan Barošek se prosadil a  zvýšil už na 7:1. Mezi tím měli domácí řadu příležitostí, které nevyužili. Hostující obrana byla v kolapsu. Poslední branku vstřelil David Zlínský, který využil skvělé přihrávky Bartoška a do prázdné branky skóroval po osmé 8:1. To mohli být hosté rádi, že se pod hluckou tvrzí nečepovala desítka. Hosté v defenzivě zcela zklamali, v útoku si prakticky nějakou větší šanci nevytvořili. Snad si naši hráči nechali něco i do dalších zápasů. Diváci dnes viděli jednoznačné vítězství Spartaku Hluk. Sstava: Pěgřim, Horák, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Kukla, bartošek, Chodura. Střídali: Škorec Horáka, Roman Martiš Zelinku,Zlínský Choduru, Přecechtěl Kuklu.

Dopoledne prohrál dorost s Bojkovicemi 1:2.  Brannku dal za přispění obrany Bojkovic Zlínský. Scházeli: Matejka, Polách, Křiváček, Mitáček, Mauri, proto museli hrát i žáci, Stašek, Bratři Bočkovi a Hnilička. Hosté byli fyzicky zdatnější, bylo vidět, že hrají o třídu výš, ale naši maldí kluci nezklamali. Sestava: Gašek, Fruhauf, Soviš, Podškubka, Boček Marián, Koníček, Pančík, Nemrava Dan, Omelka, Zlínský. Střídali během utkání: Stašek, Boček David, Hnilička.