22. kolo - Mistrovské utkání 27. května 2023 17:00
TJ Nedachlebice 1:7 Spartak Hluk
TJ Nedachlebice - TJ Spartak Hluk 1:7

27.5.2023 to byl den, kdy ideální fotbalové počasí, pěkně připravené hřiště čekalo v Nedachlebicích na naše fotbalisty v dalším mistrovském zápase I.A. třídy. Domácí nemají formu, schází jim nějací zranění, přesto ale domácí prostředí nebylo vždy pro naše mužstva ideální. Od začátku jsme však dali najevo, kdo bude v dnešním zápase pánem. Ještě než jsme vstřelili první branku jsme měli několik pěkných gólových šancí. To utnul až Tomáš Martiš, který ve 13. minutě skóroval poprve.0:1 V 17. minutě pak přidal druhou branku a zápas se stal úplně jednoznačný.0:2 Když v 27. minutě obešel Bartošek i domácího brankáře Hájka a dal třetí branku, vypadalo to na debakl domácích.0:3 Navíc ve 33. minutě Tomáš Martiš vstřelil čtvrtou branku a v dnešním zápase jeho třetí. 0:4. Jak skončil první poločas, tak začal i druhý. U nás vystřídal Uhlíře Hladiš. Herní převaha byla hodně znatelná, branka však padla až v 59. minutě, kdy se Tomáš Martiš trefil po čtvrté v zápase.0:5. V 65. minutě došlo v našem mužstvu k velkému střídání. Odešli. Horák, Chodura, Zelinka., přišli dorostenci Škorec, Matejka, Zlínský. Svou šanci spálili nejen Bartošek, Sopůšek, ale také Zlínský. V 69. minutě ale napřáhl Sopůšek a nedal Hájkovi v brance domácích šanci. 0:6. V 70. minutě odešel i Martiš, přišel Řiháček. Je dobře, že si dnes mohli zahrát hráči širšího kádru. Je to zkušenost, hlavně pro mladé kluky. V 84. minutě Mira Machala, hráč, který vyrůstal v Hluku, vystřelil zpoza šesnáctky a míč skončil u tyče Pěgřimovy branky. 1:6. To však nebylo vše. Po akci Matejky se dostal k míči na hranici šestnáctky Sopůšek a Hájek kapituloval po sedmé. 1:7. Zvláštní cenění si zaslouží Tomáš Martiš, zlepšil se i Zelinka, kterému schází vstřelení branky. Pochvalu však zaslouží všichni hráči, i střídající. Poslední tři zápasy jsme hrály venku, v Koryčanech, v Bojkovicích a v Nedachlebicích. Výsledek je 9 bodů a skóre 15:2. Bez komentáře! Základní sestava: Pěgřim, Kukla, Horák (scházel Lipoti), Uhlíř,, Skovajsík, Zelinka, Šimoník, Sopůšek, Chodura, Bartošek, Martiš.

Dorost vyhrál v v sobotu 27.5.2023 ve 14.00 hodinv  Napajedlích vysoko 11:0. Branky: Zlínský 3x, Soviš 3x, Matejka, Křiváček, Omelka, Pančík, Nemrava Dan. Dopoledne v sobotu 27.5.2023 porazili starší žáci Dolní Němčí 5:0. Branky: Boček Marián, Hnilička, Málek, Boček David, Slovák. Mladší prohráli 3:7, když v poločase vedli 3:2. Druhý poločas nezvládli. Branky: Chupík 2x, Huspenina.