25. kolo - Mistrovské utkání 3. června 2023 17:00
Spartak Hluk 8:0 SK Bylnice
TJ Spartak Hluk - SK Bylnice 8:0

V sobotu 3.6.2027 se za pěkného fotbalového počasí hrál v Hluku další zápas I.A. třídy skupiny B. Přijelo poslední mužstvo tabulky SK Bylnice. Fotbalisté z Bylnice dojeli odehrát zápas s tím, aby dostali co nejméně branek. Postavili na trestňák zeď 9 lidí a bránili. My jsme své šance neproměňovali a to byla voda na mlýn Bylnice. Bylo to vše o první brance, protože hostům se do útoku ani nechtělo. První prolomil úsilí Bylnice pěknou ranou ve 32. minutě Chodura.1:0 V 36. minutě se po rohu dostal k míči Hladiš a přesnou ranou k tyči zvýšil na 2:0. V 41. minutě vystřelil Zelinka, rozhodčí Němec však viděl, že míč vyrazili hosté za brankovou čarou. 3:0. Tak skončil první poločas. I ve druhém poločase postavili hosté zeď na trestňáku a bylo na našich hráčích, aby něco vykombinovali. V 54. minutě po ostřelování hostující branky se dostal k míči Bartošek a nekompromisně pod břevno zvýšil na 4:0. V 57. minutě střídali Přecechtěl a Řiháček, Kuklu a Skovajsíka, v 67. minutě nastoupili dorostenci Matejka a Zlínský, za Bartoška a Škorce, ale drtivý nápor se nezastavil. V 70. minutě skóroval Martiš na 5:0, potom přišla chvilka Zelinky, který se prosadil v 74 a v 84. minutě. na 6:0 a 7:0. Kanonádu dovršil po pěkném úniku Matejka a určil skóre zápasu na 8:0.Co k tomu dodat? Soupeř to byl hodně slabý a hra k nějaké rovnosti nevedla ani minutu. Sestava: Pěgřim, Škorec, Hladiš, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Chodura Kukla, Sopůšek, Bartošek, Martiš. Nehráli Uhlíř a Šimoník, kteří nebyli v pořádku zdravotně. Příští týden do Nivnice, poslední zápas doma s Buchlovicemi, které do Kunovic nedojeli z důvodu nedostatku hráčů. Snad se to už k tomu vítězství dopracujeme.