Zápasy
2. kolo - Mistrovské utkání 13. srpna 2011 17:00
Spartak Hluk 4:0 Horní Němčí
Utrápené, ale zasloužené vítězství.
V sobotní předehrávce nastoupili domácí poprvé v OP na domácí půdě s cílem potvrdit důležité vítězství z horké půdy z Nezdenic.

Začátek zápasu byl zcela v režii domácích, kteří se do soupeře zakousli jako hladová zvěř a rychle taky udeřili již ve 4´kdy dostal prudký,ale přesný míč do běhu a do strany Hanák a propálil Rybnikáře alias Slovana v minulosti hájícího i branku Hluku. Branka domácí uklidnila, ale uklidnila více mež bylo zdrávo. Přesná kombinace se z kopaček domácích vytratila a Ti se pouze pokoušeli o bezhlavé dobývání hostující obrany bez momentu překvapení.Snahu pak buď zbrzdila obrana nebo nepřesnost domácích. V 14´přišla velká šance domácího Janči, který hlavou netrefil odkrytou branku. Hosté spoléhali na ojedinělé výpady či střely ze střední vzdálenosti ovšem ty nemohli Kováříka ohrozit. V tomto poločase byl velmi agilní O.Machala, který se jako jediný z mála pokoušel o střely ze střední vzdálenosti, ovšem ke smůle šli střely mimo branku anebo je lapil gólman.

Druhá půle začala rovněž převahou juniorky, kdy nejprve Miroš dobrou ranou prověřil Rybnikáře,ale o pár minut později měli hosté velkou šanci, kdy šel sám na brankáře domácích Tureček, ale toho perfektně vychytal Kovářík. Dá se řící, že tenhle moment byl zlomovým v celém utkání, neboť od tohoto okamžiku domácí zcela ovládli pole a začali hosty velmi zřetelně přehrávat. V 66´Z.Horák vyslal střelu na bránu hostů, která měla gólové paramatery,pak přišla série tvrdých střel domácích,které ještě v bráně neskončily, ale v 67´přišel krásný fotbalový moment v podání domácích,konkrétně O.Machaly, který krásně patičkou prodloužil míč přes hlavu za zkoprnělého Rybnikáře a ohromil tak přítomné diváky, kteří jej automaticky chtěli nominovat na gól roku 2011 a taky zaslat do známé soutěže TV NOVA 'Borec na konec'. V 74´to bylo již o tři branky kdy Miroš dostal krásnou přihrávku za obranu a podél vybíhající brankáře vsítil třetí branku.Pak domácí vystřídali a dali tak šanci i některým 'fotbalovým navrátilcům'. Jeden z nich,konkrétně L.Straka se prezentoval milimetrovou přihrávkou do vápna na dotírajícího Miroše, ten vyhrál minisouboj s brankářem a protlačil míč do sítě na konečných 4:0. Domácí vítězství je naprosto zasloužené a po dvou kolech tak mají hlučané plný bodový zisk a nulu na kontě obdržených branek.
Domácí
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Filip Kovařík - - - -
Jaroslav Klabačka - - - -
Robin Chytil - - - -
Ondřej Machala 64. - - -
Zdeněk Horák - - - -
Petr Janča - - - -
Ondřej Bachánek - - - 59.
Roman Hanák 4. - - 63.
Igor Hrdina - - - 87.
Střídali:
Jiří Straka - - - 59.
Jiří Kostelanský - - - 87.
Petr Miroš - - - 63.
Hosté
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Rybnikář P. - - - -
Zámečník J. - - - -
Tureček P. - - - -
Tureček M. - - - -
Špaček K. - - - 61.
Svadbík J. - 36. - 47.
Jančařík F. - - - -
Fábry J. - 88. - -
Cmol M. - - - -
Borýsek L. - - - -
Bobčík D. - - - -
Střídali:
Huňka V. - - - 61.
Váňa E. - - - 47.