4. kolo - Mistrovské utkání 28. srpna 2011 17:00
Spartak Hluk 7:2 Břestek
Sedm kulí jak v Sarajevu.
Od úvodního hvizdu bylo patrné,kdo bude v zápase dominovat a od začátku to taky domácí začali naplňovat. První branka přišla již v 5´z kopačky Miroše,který krásnou střelou z 20m k tyči rozesmutněl hosty (1:0).V 7´dali o sobě vědět i hosté dobrou střelou Slavíka,ketrou však Kovářík bez problémů lapil.V 15´měl dobrou šanci 'štírek' Hrdina ,ale v rozhodující fázi promáchnul po efektním sklepnutí mladého Jandy (syn slavnějšího otce Petra Janči).V 21´nedůrazná hlavička Tinky nemohla brankáře hostí ohrozit. Ovšem zanedlouho se rozjel brankostroj domácích, který začal v 28´opět Miroš téměř navlas stejným gólem,kdy střelou pod břevno nedal brankáři šanci (2:0). V 31´přidal třetí gól Z.Tinka střelou,která postrádala razanci,ale ne přesnost a skončila vedle tyče (3:0). V 35´přidal Hrdina po krásné individuální akci čtvrtý gól (4:0).Těsně před poločasem završil svůj dobrý výkon Miroš brankou na 5:0,kdy po špatně zahraném ofsajd systému hostí šel sám na brankáře tomu udělal kličku a do prázdné zavěsil.

Druhý poločas přinesl rychlý gól Miroše v 49´,který se nadvakrát dokázal prosadit před brankou (6:0).Od tohoto okamžiku však nebyli domcáí již tak koncentrovaní a dovolili hostům dvakrát zkorigovat výsledek Slavíkem v 59´ 61´po chybách obrany. Sedmý zářez přidal v 89´ Zdeněk Tinka přesnou střelou k tyči (7:2).