9. kolo - Mistrovské utkání 2. října 2011 15:30
Spartak Hluk 2:1 Kostelany n.M.
Drama až do konce.
V dalším kole přivítala hlucká juniorka Kostelany nad Moravou, které chtěly pod hluckou tvrzí navléct 6 korálek na šňůrku neporazitelnosti.

V první půli však tahali Kostelanští (shoda s nejmenovaným hráčem domácích je čistě náhodná) za kratší konec. Domácí si brzy vytvořili územní převahu a ke skórování jim chyběla pouze přesnější finální přihrávka.

Hned z kraje druhé půle si to kolem vápna hostů kličkoval agilní Janča, v pravé chvíli mu míč z nohy sebral Jurásek a neomylně skóroval. Pár minut poté se do zakončení dostal Hanák a nechytatelnou střelou pod břevno upravil na 2:0. Pak domácí polevili, nejprve zachránil Kovařikovi čisté konto na brankové čáře Horák, nicméně zmatečná hra domácích pokračovala a trest přišel záhy, když hosté na dvakrát snížili na 2:1. Hned v zápětí mohl skórovat kanonýr Miroš, ale svou šanci neproměnil. Poté si opět na kličkovanou zahrál Janča, ale jeho sólo skončilo na posledním ležícím obránci. Největší šanci hostů na vyrovnání pak spálil domácí Straka,létající, hlavičkující, kterého naštěstí vychytal gólman Kovařík. A tak domácí dokráčeli k zasloužené, ale trošku utrápené výhře.