8. kolo - Mistrovské utkání 29. září 2013 15:30
Spartak Hluk 4:0 FC Bánov
TJ Spartak Hluk B-FC Bánov 4:0

Hosté nastoupili od úvodu utkání pouze v 8 hráčích a než stačili mužstvo postupně doplnit dorostenci prohrávali 2:0. Postupně se trefili Klabačka a Šuránek.

Druhá půle začala mírnou převahou domácích korunovanou brankou Hrdiny dorážkou z přímého kopu. Na pohodový čtyřbrankový náskok zvýšil z penalty exekutor Loutocký. Hosté se k ohrožení branky prakticky nedostali.

Utkání podle očekávání ovládli domácí, kteří na svého soupeře, jenž nastoupil pouze v devíti, vletěli jako velká voda a už po jedenácti minutách vedli o dvě branky. Hosté pak doplnili tým, Hlučané však poslední tým tabulky nadále přehrávali a spoustu šancí ještě neproměnili. Výsledek zkompletovali na začátku druhé půle, kdy se nejprve trefil Hrdina a na konečných 4:0 uzavřel z penalty Loutocký.