Zápasy
15. kolo - Mistrovské utkání 6. dubna 2014 15:30
Spartak Hluk 2:2 TJ Šumice
TJ Spartak Hluk B-TJ Šumice 2:2
Jarní premiéru OP začali lépe hosté, kteří se již v 6´ujali vedení Šmídem (0:1). Za nedlouho mohli už hosté vést o dva góly, ale Šmíd trefil jen břevno. Domácí srovnali v 19´ zkušeným Zlínským, který spolu s fluktuantem z A. týmu Mirošem dokombinovali akci do gólového zakončení (1:1). Vedení se ujali za pár minut domácí, kdy jmenovaný Miroš střelou z hranice vápna skóroval (2:1). O pár minut mohl být vedení výraznější, ale střela Miroše za již překonaného brankáře byla vykopnuta jedním z obránců. Do konce poločasu hosté ještě nastřelili další břevno. Ve druhé půli se hra přitvrdila a rozhodčí sahal pro karty. Vyrovnání zařídil opět agilní Šmíd , který ranou z voleje srovnal na spravedlivou remízu (2:2).