6. kolo - Mistrovské utkání 14. září 2014 16:00
TJ Traplice 4:5 Spartak Hluk
TJ Traplice-TJ Spartak Hluk B 4:5

Zápas na půdě posledního celku okresního přeboru začali Hlučané parádně. V rozmezí jedné minuty se 2x prosadil střelec posledních zápasů Hrdina a hosté vedli 2:0.  Dlouho se však neradovali, po dvou hrubkách v obranné fázi napodobil Hrdinu domácí Čevela a ve 21. minutě to bylo rázem 2:2. Zatímco si spokojení diváci pochvalovali zajímavý úvod zápasu a trenéři obou celků si vzájemně notovali o tom, že na tohle nemají nervy, přestřelka pokračovala. Bachánek sice nejdříve poslal znovu do vedení Hlučany, ale jejich defenzivní mizérie dál pokračovala a Růžička s Hříbkem ještě do poločasu otočili skóre na 4:3. Do druhé půle naskočili do zápasu i 2 talentování dorostenci – Gášek a Štipčák, toho dne odborníci na otáčení zápasů a vyplatilo se. Hned ve 48. minutě kopal Loutocký penaltu za faul na Hrdinu. A srovnal na 4:4. Hra poté upadla, kombinace hostů končily většinou v hloubi pole a tak nebezpečnější byli domácí, kteří nejdříve neproměnili pokutový kop a vzápětí nastřelili břevno. Vítězství na stranu Spartaku strhl v 86. minutě Zdeněk Tinka, který utekl domácí obraně a přehodil domácího gólmana.