22. kolo - Mistrovské utkání 22. května 2016 16:30
Spartak Hluk 2:2 Nezdenice
Pouze remízovat je neúspěch

Dvojka hrála v neděli 22.5. v 16.30 proti Nezdenicím. Byla posílena o Botka, Martiše, Juráska a Šimčíka a také o dorosrtence Athanga, Martiše, Gála, Ševčíka Polácha. Athnag a Martiš však hráli už třetí zápas za 24 hodin, ostatní hráli ráno v Loukách, a to si myslím, že je hodně. Ti ostatní z dvojky musí přidat, pokud se budou chtít zachránit. Do poločasu mohla dvojka vést 3:0. Hrdina 2x a Athang byli ve vyložených šancích, střely Martiše byly rovněž skoro gólové V posledních minutách se však hosté dostali lacino do vedení. To byl trochu šok. Hned na začátku druhého poločasu Martiš vyrovnal a zdálo se, že nic nebrání tomu, aby body zůstaly doma. V 60. minutě však obrana propadla a nechala si vstřelit branku po vícero hrubých chybách. V 75. minutě Martiš podruhé vyrovnal a zase zde byla naděje. V poslední minutě mohl jít Miroš sám na brankáře Nezdenic, ale míč si předkopl a tím si sám zmařil šanci. Sestava:Gál,Miroš, Šimčík, Jurásek, Abrahám, Athang, Botek, Engler, Hrabal, Martiš, Hrdina. Střídali. Kryl Hrdinu, Minařík Juráska,Ševčík Englera aPolách Athanga.