24. kolo - Mistrovské utkání 4. června 2016 16:30
Drslavice 2:3 Spartak Hluk
Dvojka zachráněna
V sobotu 4.6. hrála dvojka důležitý zápas o záchranu v Drslavicích. V prvním poločase byli domácí jasně lepším mužstvem a zaslouženě vedli 2:0. Po přestávce však utekl Tomáš Martiš a snížil na 1:2. Když se chýlil zápas ke konci podařilo se dvojce dát dvě branky. Nejprve se krásně trefil Jurásek z přímého kopu a vyrovnal na 2:2. A v 89. minutě byl Roman Abrhám tam, kde měl být. U zadní tyče doklepl do sítě centr z pravé strany. Tímto se dvojka zachránila, protože i když by poslední zápas prohrála, tak Nezdenice mohou získat pouze 25 bodů a naše béčko má lepší vzájemný zápas. Sestava: Bachan, Hrabal (Kryl), Miroš, Zalubil, Loutocký, Janča (Straka), Martiš, Minařík (Abrhám), Engler (Sabo), Hrdina (Tinka), Jurásek.