15. kolo - Mistrovské utkání 31. března 2018 15:30
Spartak Hluk 2:0 Slavkov
TJ Spartak Hluk B-TJ Slavkov 2:0

V sobotu 31.3.2018 hrálo béčko doma se Slavkovem o velmi důležité body a vyhrálo 2:0. Mladé mužstvo posílili Martiš, Bihári, Baroň a Otrusiník. A to byl prakticky rozhodující trumf v tomto zápase. V I.poločase byla hra hodně rozháraná, obě mužstva hrála nepřesně a nevytvořily si žádné šance. U domácích pár zkušebních střel Radka Biháriho, u hostů jedna nebezpečná střela. Do druhého poločasu však domácí vstoupili excelentně. V 46. minutě se dostal na levé straně k míči Bihári, který prošel až k brankáři Pochylému a velmi chytře mezi nohami vstřelil první domácí branku. 1:0.Za minutu dostal Radek další pěknou přihrávku v pokutovém území a znovu velmi chytře obstřelil brankáře Pochylého. 2:0. A tím bylo o utkání rozhodnuto. Hosté se sice snažili, ale domácí je k nějaké vážné situaci nepustili. Až 5. minut do konce trefili tyč. Mezi tím měli však šance i domácí, které však ležérně neproměňovali. Vítězství zcela zasloužené, hodně pomohli hráči áčka.

Sestava: David, Vozár, Dekret, Kuřina, Otrusiník ( Loutocký), Machala M., Athang, Martiš, Baroň, Sabo( Straka), Bihári.