Tentokrát hrál dorost v neděli 23.4. ve 13.30 proti Kunovicím. Domácí nastoupili opět oslabeni bez Červinky a nemocného Prudíka. I. poločas byi naši dorostenci lepší, ale ve 24. minutě presoval Šašinka brankáře Davida, který volil tu nejhorší možnost a trefil kunovského hráče tak nešťastně, že míč skončil v síti. 0:1. Největší šanci v I. poločase měl Baroň, který se snažil přelobovat brankáře Junaštíka, ale ten v poslední chvília situaci zachránil. Naši dorostenci se snažili, ale kunovská obrana stála na pevných nohách. Do druhého poločasu naši kluci nastoupili s odhodláním vyrovnat. Jejich šance se zvýšila poté, co po hrubém zákroku dostal v 64. minutě Řůžička červenou kartu. Šance si kluci vytvářili, ale chybělo více důrazu ataké štěstí. Tento týden štěstíčko hlucký fotbal opustilo. V jednu chvíli šel znovu míč do opuštěné branky, ale hostující obránce stačil míč odkopnout. Je to škoda, protože dnes lepší mužstvo prohrálo. Kunovice mají dobrý tým, většinou poskládaný z hráčů, kteří se nevešli do sestav  ve Slovácku.

Sestava: David, Penk, Vozár, Otrusiník, Fruhauf, Kužela, Kuřina, Machala, Ševčík, Baroň, Bukvic (Pham The Anh)