V neděli 23.3. hrálo mužstvo dorostu svůj odložený zápas proti třetímu mužstvu soutěže, Kvasicím, takže to bylo utkání o druhé místo. Hrálo se to tak trochu ve stínu utkání mužů, které následovalo hned po utkání dorostu. Počasí utkání nepřálo, protože bylo sychravo a mrholilo po celý zápas. Zápas začala obě mužstva velmi nepřesně. Naše mužstvo je sice v průměru o 2 roky mladší, ale po technické stránce domácí fotbalisty naši hráči převyšovali. Když v polovině poločasu dal Abrahám náš první gól, všichni jsme věřili, že přidáme ještě další. Domácí hráči, starší a fyzicky zdatnější, však byli při protiútocích nebezpeční a také před poločasem vyrovnali. Po přestávce přidali naši dorostenci na rychlosti a důrazu, a tak se mohli za chvíli radovat z druhého gólu, který vstřelil Aleš Kužela, za pár minut zvýšil Petr Kuřina na 3:1 a o výsledku bylo rozhodnuto. Když Kuchař proměnil P.K. a zvýšil na 4:1, mohli se naši dorostenci předběžně radovat z vítězství. O vysoký výsledek je domácí hráči neobrali ani po tom, co velmi špatně kopli P.K., který rozhodčí zakopenzoval za zapískání našeho P.K. Sestava našeho mužstva. V závorce rok narození.

Kuchař (1996), Šimčík (1996), Štipčák (1996), Vozár (1998), Abrahám (1995), Hrabal (1996), Atang(1998), Kryl (1996), Baroň(1998), Kužela(1999), Kuřina (1996). Střídali: Polách (1998), David Nguntual (2000), Tabarka (1998), Ševčík (2000).