V sobotu 1. srpna se na fotbalovém hřišti v Plané nad Lužnicí odehrál 4. ročník turnaje O pohár města Planá nad Lužnicí. Kromě domácího týmu TJ Sokol Planá nad Lužnicí se fotbalovým fanouškům představily v zápasech hraných na 2 x 30 minut týmy TJ Sokol Sezimovo Ústí, 1. FC Jistebnice a náš tým TJ Spartak Hluk, který je partnerským městem domácího týmu.

První semifinále obstaraly celky Plané a Sezimova Ústí. Hosté poločas o gól vyhráli, jenže Planá nakonec dvěma góly otočila. Ve druhém souboji o postup do finále jsme se střetly s Jistebnicí, kdy  už po poločase jsme vedli 4:0 a nakonec zvítězili 5:0 (Bihári 3,Jurásek,Miroš pen.) a  bez problémů postoupili do finále. Třetí místo získal po devítigólové přestřelce Sokol Sezimovo Ústí.
Ve vyrovnaném finále jsme nakonec urvali výhru  3:1 (Bihári,Martiš,Miroš) nad domácí Planou n.L. a získali tak 2 turnajové vítězství.