V sobotu 19.3.2016 jsme odjížděli na přípravný zápas do Štítné nejen bez nemocného Bihári a zaneprázdněného Martina Zalubila, ale také bez stabilního brankáře. Fojtík marodí s třísly, Bachan s ramenem, dorostenec Gál nemohl, tak přišla řada na brankáře Šumberu, který přišel posílit pro jarní sezónu naše II. mužstvo. Od začátku jsme byli lepší a už v 8. minutě Zdena Horák tečoval střelu do pokutového území patičkou 0:1. Domácí bojovali, protože jejich výsledky v přípravných zápasech byly velmi špatné. Využili nervozity a nezkušenosti našeho brankáře a v 15. minutě srovnali po rohu, kdy našemu brankáři vypadl míč z ruky před stojícího hráče Štítné. 1:1. Ve 20. minutě signalizoval Zlínský aut, ale domácí pomezní ho nemával, a tak toho využil domácí hráč a mohl jít sám z boku na brankáře a zvýšit na 2:1. Ve 28. minutě zahrávali domácí přímý kop z 35 metrů, který skončil v síti. 3:1. Ve 33. minutě náš brankář odkopl míč tak nešťastně, že pro domácího hráče nebyl problém zvýšit na 4:1. Prapor zvedl Zdena Horák, který se výborně orientoval v pokutovém území a snížil v 41. minutě stav na 4:2. Do II. poločasu nastoupili dva další dorostenci Athang a Ševčík (to už hráli v  I. poločase dorostenci Sagula a Martiš) a náš výkon šel nahoru. Domácí jsme nepouštěli do blízkosti naší branky a sami si vytvářeli šance. V 55. minutě Sagula po pěkné kombinaci našich hráčů snížil na 4:3 a v 70. minutě se Galuška dobře zorientoval v pokutovém území a srovnál na 4:4. 10 minut před koncem rozhodčí Surovec neodpískal po hrubém faulu na Martiše P.K. Byla z toho debata, po které musel opustit hřiště Aleš Zlínský. Domácí byli stále agresivní, chtěli rozhodnout zápas, ale šance jsme si vytvářeli my. Když šel sám Martiš na brankáře, domácí ho rukou zastavil, ale rozhodčí ho ani nenapomenul. Rozhodčí Surovec (pochází z Valašských Příkaz) pískal dobře, ale závěr se mu moc nepovedl. Za II. poločas je nutné naše hráče pochválit. Sestava. Šumbera, Šimčík, Zlínský (Sagula), Machala A., Machala J. (Ševčík), Miroš (Athang), Kukla, Galuška, Horák, Martiš, Sagula (Jurásek).