V neděli 29.5. zajížděl dorost k mistrovskému utkání do Uherského Brodu. Broďané se na Hlučany řádně připravili, protože hráli jak Michalec, tak i Sedláček. Oba koketují s divizním mužstvem dospělých. Naš dorost nastoupil bez Saguly, který jezdil Jízdu králů ve Vlčnově. Od začátku byli naši hráči lepší, vytvořili si příležitosti, z nichž největší byla šance Aleše Kužely. V 15. minutě však udeřilo u naší branky. Domácí v hazovali aut do pokutového území a z otočky se k tyči trefil Jurčík. 1:0. Ve 22. minutě dorazil do brodské branky Sonntaga vyrovnal na 1:1. Naši hráči si udržovali herní převahu, domácí však byli v protiútocích nebezpeční. V 35. minutě využil zmatku v pokutovém území domácího mužstva Kužela a tvrdou ranou pod břevno překonal domácího brankáře podruhé. 1:2. Ve druhém poločase domácí přidali nejen na hře, ale i na tvrdosti. Naši hráči měli velmi dobré příležitosti, kterými si pojidtit svůj náskok, ale ani Kužela, ani Ševčík a také Martiš své šance nevyužili. Domácí mohli srovnat, ale naši hráči zabránili na brankové čáře. V 85. minutě se dostal do domácího pokutového území Ševčík, pohrál si s domácími obránci a definitivně uzavřel výsledek 1:3. Nebyl to sice oslnivý výkon, ale vedl k vízězství. Stínem je zranění Dekreta před prestižním zápasem se Slušovicemi. Sestava: Gál, Otrusiník, Dekret, Baroň, Prudík, Sonntag, Athang, Kuřina, Blaha, Ševčík, Kužela. Střídali: Nguntual Van David, Polách, Martiš Tomáš, Martiš Roman.