V sobotu 12.8. hostil dorost velmi dobré mužstvo Viktorie Bojkovice. Nebyl to zápas, který by mohl být snadný. Už v 15. minutě šli hosté do vedení. V 16. minutě pak po rohu vyrovnal Athang. Ve 30 minutě Sagula unikl obraně, obešel brankáře a vstřeli druhou branku. Po hrubé chybě domácích, kdy dávali nepřesnou malou domů hosté srovnali v 35. minutě. V 46. minutě pěknou střelou zvýšil Ševčík na 3:2 av 50. minutě pak Sagula na 4:2. V 75. minutě mladý Martiš zvýšil na 5:2. Hosté pak nasadili Jančaříka a  Slavíčka, kteří pak nastoupili i za I. mužstvo, ale domácí vítězství udrželi.

Sestava: David, Polách, Vozár, Kuřina, Prudík, Athang, Bukvic, Machala, Ševčík, Kužela, Sagula. Střídali: Blaha, Martiš, Fruhauf Junaštík.