Tento týden se setkali kromě béčka a dorostu, fotbalisté Hluku a Dolního Němčí, na všech frontách. Pro chlapce z Dolního Němčí to byl krutý víkend. V minulosti vždy vyrovnané zápasy, někdy i s převahou fotbalistů z Dolního Němčí, nyní skončili pro Hlučany výrazně vítězně. Už v sobotu 10.9. 2016 se utkali v Dolním Němčí žáci. Starší remízovali 3:3 a na P.K. vyhráli Hlučané 3:1. Všechny branky Hluku vstřelil Filip Krpal. Mladší vyhráli po velmi dobrém výkonu 7:0, když domácí ještě podržel velmi dobrý brankář. Branky dali: Matejka 3x, Francis 2x a Koníček 2x. Rozdíl v pojetí hry byl velmi markantní. Hosté předvedli pěknou kombinační hru, kdežto domácí se velmi trápili. V neděli 11.9.2016 v utkání přípravek byl k vidění stejný fotbal. Hlučané převyšovali jak mladší, tak i ve starší přípravce, mladé fotbalisty z Dolního Němčí o třídu. Mladší vyhráli 12:2, když branky dali: Michalčík 6x, Zlínská 2x, Stašek 2x, Šantrůšek a Boček David. Starší vyhráli 13:5, když branky dali: Koníček 7x, Kremr 3x, Křiváček 2x a Nemrava Dan. V sobotu 10.9.2016 se utkali také muži Hluku a Dolního Němčí a hlučané vyhráli zaslouženě 3:0. Branky: Zalubil, Bihári, Dohnal. Věřím, že v těchto výkonech budou všichni pokračovat i v dalších zápasech.