V neděli 9:9.2018 hrálo hlucké áčko důležitý zápas KP Zlínského kraje proti mužstvu z Juřínky. Výsledek 2:0 nám dává 3 body do tabulky a naše první vítězství v sezóně. Utkání nebylo zvlášť líbivé, většinou se hrálo uprostřed hřiště. Hlučané se dostali do vedení hned ve 3. minutě, kdy si na nepřímý kop pěkně naskočil Jan Dohnal a brankáři Juřinky nedal šanci.1:0. Moc šancí na obou stranách nebylo, hosté si nevytvořili za celý zápas brankovou šanci. Za zmínku stojí ještě únik Jaroňka po pravé straně, ale brankář Juřinky byl u předkopnutého míče dříve. V 38. minutě se pěkně uvolnil v pokutovém území Dohnal a nedal znovu šanci brankáři Juřínky. 2:0. Ve druhém poločase se hra odvíjela stejným způsobem. Hosté hráli rychlý, houževnatý fotbal ale na obranu Hluku nevyzráli ani jednou. Za zmínku stojí výkon Jana Dohnala, ten byl nejlepším domácím hráčem, a je vidět, co vlastně pro Hlučany svou přítomností znamená. Dobrý výkon podal také Mira Machala, ostatní podali slušné a spolehlivé výkony. Více se dá očekávat od Hanáka a hlavně Jaroňka. Zatím  svými výkony Martiše ani Biháriho nenahradili. Sestava: Fojtík, Machala A., Horák, Zalubil, Galuška, Jaroněk (Sabo), Sedláček, Kukla, Dohnal, Machala M., Hanák (Athang)