V pátek 14.9. hrála dvojka svůj mistrák v Popovicích. Přestože scházeli Ondra Machala, Jan Machala, Mira Michala, Kuřina a zranil se Vozár, tak si béčko udržovalo převahu a už v 5. minutě vedlo 2:0 po brankách Vozára a Robina Chytila 2:0. I potom mělo béčko jasnou převahu, ale šance se nedávaly. Sabo, Miroš, Atahang vyložené šance nedali, přesto byl poločas 2:0. I druhý poločas jsme šance spalovali, ti samí hráči, co je měli v I.poločase, doslova vyložené šance zahazovali, až přišel trest. V 77. minutě domácí snížili z ojedinělého útoku a nastala bitva a zvýšila se nervozita. Domácí chtěli vyrovnat a my jsme se skoro položili. Je to až neuvěřitelné, jak jsme začali propadat a nakonec jsme byli rádi za vítězství 2:1. Koho pochválit? brankář David, Saša Machala, Robin Chytil, Zdena Botek a až na spalování šancí také Athang. To byli hráči, kteří tým nakonec podrželi ve vítězství. Sestava: David, Klabačka, Blaha Martin (Chytil Marek), Machala A.,  Bílek, Athang, Botek, Chytil Robin, Vozár (Loutocký), Miroš, Sabo