V sobotu 6. 10. 2018 hrálo první mužstvo mistrák v Provodově a po průměrném výkonu zaslouženě prohrálo 4:1. Utkání pro nás začalo velmi dobře. Už ve 2. minutě šel sám na brankáře Petra Jaroněk, ale jeho střela skončila na břevně. V 10. minutě se na levé straně uvolnil Kukla, jeho obstřel, však Petr lapil. Utkání probíhalo za mírné převahy domácích, ale žádné šance si domácí nevytvořili. Až přišla 20. minuta, kdy domácí kopali rohový kop a v pokutovém území na malém vápně zůstal nehlídaný a osamocený Huťka, který si míč zpracoval a nedal Fojtíkovi šanci. 1:0 Ve 40. minutě došlo k dalšímu nedorozumění na levé straně obrany, Fojtík musel ven z branky, domácí hráč ho obešel a přihrál zcela volnému a nehlídanému Ulmanovi, pro kterého nebyl problém dát druhou branku domácích 2:0. Ve 42. minutě se se dostál do úniku Jaroněk a nyní se už nemýlil. 2:1. Druhý poločas začali domácí náporem. Byli lepší na míči, dobře kombinovali, ale až v 56. minutě se prodral mezi třemi našimi hráči 37-letý Ulman a zase zvýšil na rozdíl dvou gólů. 3:1 I nadále byli domácí lepším mužstvem. Na našem mužstvu je vidět nezkušenost, někteří hráči si nevěří a někteří jsou tam z těchto důvodů i do počtu. V 62. Minutě jsme byli v náporu, snažili se snížit, bohužel obrana neuhlídala Veleva, který se velmi lehce dostal mezi naše dva hráče a nedal Fojtíkovi šanci. 4:1. Potom se blýskl perfektním únikem Jaroněk, ale jeho střela minula hodně branku. V další šanci se ocitl za chvíli, kdy předvedl velmi pěknou individuální akci, ale Petr byl proti. Utkání tak skončilo porážkou 4:1. Už při pohledu na naši sestavu je vidět, že po odchodu některých našich opor je naše sestava slabší, a proto jsou slabší i výsledky. Nejlepšími našimi hráči byli Fojtík, Zalubil a Jaroněk. Sestava: Fojtík, Otrusiník (Vozár), Zalubil, Horák, Galuška, Hanák (Bílek), Kukla, Sedláček, Kuřina, Machala Mira, Jaronek