V sobotu 3. 6. 2017  se hrálo i finále okresního poháru naší dvojky s Babicemi na stadiónu v Uherském Hradišti. Béčko se posílilo o Martiše a Dohnala, kteří ač měli v nohách už časný odpolední zápas s Koryčany, tak hráli každý poločas. Martiš dal v prvním 2 góly, další ještě spálil. Další přidal v tomto poločase ještě Sabo. Ve druhém poločase přidal Dohnal další 2 branky a výsledek 5:0 byl pro Babice dost krutý.  Velmi dobře hrál i Aleš Zlínský, který chtěl dokázat, že mu fotbal stále jde. Měl několik dobrých akcí, bohužel ve 30. minutě se nechal rozhodit obráncem Babic, upadl, zlomil si klíční kost a musel do nemocnice. Na slavnostní vyhlášení přišel, ale v pondělí byl už operován v nemocnici v Uherském Hradišti. Takový je fotbalový osud Aleše Zlínského. Každý rok vážné zranění ramene. Vypadá to na opravdový konec kariéry, i když fotbalově je na tom stále dobře. V odpoledním důležitém zápase s Koryčany nastoupil v 75. minutě a v 80. minutě dostal dobrý balon do uličky, dostal se před brankáře Koryčan, ten sice vyrazil, ale rukou si ještě pomohl obránce a byl z toho P. K., který rozhodl o vítězství 3:2. S tím koncem kariéry to však ještě v roce 2019 nebylo to hrozné, protože občas nastoupil za B-tým a vždy patřil k těm lepším.