sobotu 25. 3. 2017 jsme hráli první mistrák s Nedachlebicemi, bohužel jsme jen remízovali 1:1. Předvedli jsme špatný výkon, hosté sice oslabeni bojovali ze všech sil a zaslouženě udělali remízu. Na P.K. jsme vyhráli 4:3. Branku dal Bihári. Sestava: Fojtík, Horák, Lipoti, Machala A., Galuška, Bihári, Kukla, Dohnal, Machala O., Martiš (Kryl), Zalubil

V neděli 2. 4. 2017 hrála jednička v Bojkovicích a prohrála 1:0. Pořád to není ono, i když Bojkovice mají dobrý tým, ale posledních 30. minut jsme je přišpendlili u jejich pokutového území. Branku nedal ani Dohnal, který velmi těsně před koncem se netrefil z 5 kroků do prázdné branky. Sestava. Fojtík, Horák, Lipoti, Machala A., Galuška, Bihári, Kukla, Dohnal, Machala O., Martiš (Baroň), Zalubil

V sobotu 8. 4. 2017 hrála jednička proti Nivnici a jasně vyhrála 5:0. Branky: Bihári 2x, Martiš 2x, Machala A. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil (Šimčík), Machala A. Lipoti, Bihári, Kukla, Kryl, Machala O., Dohnal. Martiš.

V neděli 17. 4. 2017 hrálo áčko v Újezdci a vyhráli jsme po těžkém boji 4:3, když jsme v 47. minutě prohrávali 3:1. Branky dali: Lipoti, Martiš, Bihári, Dohnal P. K. Sestava: Fojtík, Šimčík, Machala A., Horák, Lipoti, Bihári (Kryl), Kukla, Machala O., Galuška, Dohnal, Martiš

V sobotu 22. 4. hrála jednička doma se Skašticemi 2:2, na P. K. prohrála. Podzimní formu odnesl mráz, ale vyhrát jsme sice mohli, ale také prohrát, jelikož Dohnal vyrovnal v poslední minutě. Druhou branku dal jak obyčejně Bihári. Udělali jsme dvě hrubky v obraně a to se nám nestávalo. Sestava: Fojtík, Šimčík (Kryl), Horák, Machala A. Lipoti, Bihári, Kukla, Galuška, Machala O., Martiš, Dohnal.

V neděli 30. 4. hrála jednička v Dolním Němčí a remízovala 0:0. Na P. K. vyhrála 4:3. Vyhrát jsme měli už v normální hrací době. Nedali jsme Martišem P. K. a měli jsme více jasných šancí. Sestava: Fojtík, Horák, Machala A., Lipoti, Galuška, Bihári Masařík (Zlínský), Dohnal (Šimčík), Kukla, Machala O., Martiš

Jednička hrála 8. 5. ve 14.00 svůj mistrák proti Žalkovicím oslabena o Biháriho, Dohnala, Zalubila, Masaříka, a vyhrála 2:0. V I. poločase se zranil Ondra Machala po zákroku, který vypadal na

P. K. Obě brilantní branky vstřelil Martiš. Při první si položil v pokutovém území na zem 3 hráče Žalkovic, včetně brankáře Juráně, a do poloprázdné branky dal první branku. Při druhé se vydal sám do pokutového území a Juráně přeloboval. Sestava: Fojtík, Horák, Machala A., Lipoti, Machala J. (Dohnal)., Šimčík, Kukla, Baroň, Galuška, Machala O., (Kryl), Martiš

Jednička pouze remízovala v neděli 14. 5. na půdě posledních Malenovic 1:1. Branku z P. K. Dohnal. Nehrajeme dobře, mužstvo trápí zranění a tím i nedostatek tréninku. Domácí bojovali o život. Sestava: Fojtík, Horák, Machala A., Lipoti, Machala J. (Masařík), Šimčík, Kukla, Dohnal, Galuška, Martiš, Zalubil (Zlínský).

Jednička hrála v neděli 21. 5. s Vlčnovem a vyhrála 1:0. Branku dal z P. K. Dohnal. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil, Machala A., Lipoti, Šimčík, Kukla, Galuška, Dohnal Masařík,

(Kryl), Martiš.  Schází Bihári a Ondra Machala a je to vidět. Někteří na to nemají, někteří jsou z formy. Vyhrát soutěž bude problém, pokud nezmobilizujeme své síly

V sobotu 27. 5. jsme zajížděli do Osvětiman, které mají formu. Výsledek z porážky 5:0 nás ale zaskočil. Je fakt, že tak jako vždy je rozhodčí na domácí straně, hlavně v Osvětimanech, kde to řídí hradní kancléř Vraťa Minář. Hlavně měl rozhodčí písknout alespoň jeden ze dvou jasných hraní rukou v domácím  pokutovém území P. K. za stavu 1:0 pro domácí. Závěr, posledních 15. minut, to byl výbuch. Sestava: Fojtík, Horák (Masařík), Zalubil, Machala A., Lipoti, Šimčík, Kukla, Galuška, Dohnal, Kryl, Martiš

V sobotu 3. 6. Hrála jednička s Koryčany a vyhrála 3:2. Branky dali: Dohnal 2x,Horák Z. Sestava: Fojtík, Horák (Zlínský), Zalubil, Lipoti, Šimčík, Kryl (Masařík), Baroň, Galuška, Kukla, Dohnal, Martiš. Je to těžké, protože Osvětimany toho mají  hodně podplaceného. I u nás byli rozhodčí na straně hostů, potvrdil to i střídající hráč Koryčan, který otevřeně řekl, že mají od Osvětiman slíbeno.

V sobotu 10. 6. Hrála jednička doma s Kvasicemi a vyhrála 2:0. Branky: Martiš, Dohnal. Zasloužené vítězství nad dobrým mužstvem. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil, Lipoti, Machala A. Bihári, Kukla, Galuška, Dohnal, Martiš, Machala O. (Baroň).

V sobotu 17. 6. Hrála jednička poslední zápas v Napajedlech a vyhrála 4:1, když v poločase prohrávala 1:0. Branky dali: Dohnal, Martiš, Machala O., Galuška. Tímto se stalo naše áčko vítězem I. A. třídy skupiny B a postupuje do kraje. Naposledy jsme tuto soutěž vyhráli v sezóně 2013-14 , ale postupovat jsme nechtěli. Podle mého názoru, není ten KP tak atraktivní soutěž. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil, Lipoti, Machala A. (Šimčík), Bihári, Kukla (Baroň), Dohnal, Machala O. (Ševčík), Galuška (Straka Jiří), Martiš