Ve sředu 25.8. přijeli do Hluku starší žáci Strání. Urostení chlapíci z pomezí Moravy a Skovenska, i  když jsou naši kluci malí. a stále čekají, jak porostou, fotbalově jsme na tom  byli lepší. Dobře jsme kombinovali a také jsme se ujali vedení 2:0. Branky dali Pančík a Hájek. Potom se hráči prostřídali a úrověn šla níže. I předto jsme byli lepší a mohli jsme přidat dal góly. Nakonec gól dali Straňané po kopu z rohu hlavou 2:1. Byl to velmi pěkný a přínosný fotbalový přípravný zápas pro obě mužetva.

Ve čtvrtek 26.8. hrál dorost mistrovský zápas v Prašicích. Opět nás přivitali kluci jako buci, až z to ho šel strach. Na hřišti to však vypadalo jinak. Stoperská dvojice Soviš, Polách dobře  kombinovala spolu s Matejkou, Škorcem a Fruhufem. Mladí kluci Tesařík, Koníček, Obal, bratři Bočkovi, Křiváček, Sedláček je doplňovali. Góla jsem dostali po chybě obrany i brankáře Gaška a prohávali jsme 0:1. Do poločasu vyrovnal Fruhauf pěknou střelou po zemi k tyči, z tretného kopu. I po přetávce jsme fotbalově drželi míč, domácí¨šli do toho silově,využivali tuto převahu, ale platná jim nic nebyla,. Druhou branku vstřeli Matejka a tento stav jsme udrželi do konce. Jistě povzbuzení do dalších zápasů, jelikož v Prakších se asi lehko nebude vzhrávat.