Ve středu 1.3.2023 hrálo mužstvo dorostu v Kunovicích proti domácímu týmu, který hraje krajský přebor dorostu Zlínského kraje. I když nám scházeli Soviš,Polách, Hrabalík, Omelka, Fruhauf Martin, Mitáček Broňa i tak jsme od začátku byli lepším mužstvem. Fotbal to byl pěkný, oboustraně technický, zkrátka obě mužstva chtěla hrát fotbal. V 15. minutě dostál Koníček míč za obranu, vyhrál souboj s domácím obráncem a vstřelil první branku. 0:1. Druhou branku vstřelil po krásně provedeném trestňáku Maurim Matejka, když střelou z voleje nedal domácímu brankáři šanci .0:2. Druhý poločas začali domácí náporem azle zátápěli našemu mužstvu, ale gól se jim nepodařilo vstřelit. Postupně jsme přebrali iniciativu, a když Matejkovu skákavou střelu domácí brankář nezkrotil, tak to bylo už 0:3. Domácí brankář si to však vynahradil, když zlikvidoval šance, kdy Křiváček a Matejka šli každý 2x na něho samotného, ale nedali. Potom dostal pěkný balon za obranu Zlínský a tentokrát nedal domácímu brankáři šanci 0:4. Pak ještě zvýšil Křiváček na 0:5, ale branka nebyla uznána. Důvod jsme se nedověděli. Ke konci jsme zbytečně riskovali před brankářem Gaškem a domácím, po hrubce v obraně, se podařilo snížit na 1:4. Sestava: Gašek, Stašek, Slovák (oba žáci ročník 2008), Škorec, Podškubka, Křiváček, Matejka, Pančík, Mauri, Koníček, Zlínský. Na střídání Havlik a Nemrava Dan. Škoda, že se na ruce zranil Slovák a musel na rentgen.