Už po druhé po týdnu jeli fotbalisté Spartaku Hluk na půdu soupeře. Tentokrát to byla Bystřice p. Hostýnem. Mužstvo, které vyhrálo na horké půdě v Kvasicích a doma porazilo Slušovice. Hráči věděli, že musí podat poctivý výkon. Co nás překvapilo na stadiónu v Bystřici bylo to, že je ve stejném stavu, jak před 40 lety. Jen zestárlo.

K průběhu utkání. Už ve 2, minutě kopal zprava roh Sopůšek a Zelinka tečoval míč hlavou tak, že jen lízl šibenici. V 8. minutě jsme už vedli 0:1. Znovu roh Sopůška, perfektní výskok Lipotiho, tvrdá hlavička a brankář Kratochvíl neměl šanci. Trochu jsme se zklidnili, měli jsme více míč na svých kopačkách, byly i nějaké šance, ale branku jsme už nevstřelii. Domácí měli jednu šanci Ondrouškem, když se dostal  k míči po chybě v naší obraně, ale Pěgřim byl na místě. Druhý poločas pro nás začal dobře. Kombinovali jsme u pokutového území domácího týmu, až se míč dostal k Bartoškovi, který krásně obstřelil Kratochvíla střelou k jeho levé tyči. 0:2. Domácí se sice snažili, ale recept na nás nenašli. Kolem 80. minuty jsme začali hrát úsporně bránit ato byla voda na mlýn domácím, kteří se konečně dočkali i nějakého vzruchu okolo naší branky. Přítrž tomu udělal Bartošek, který dostal v 90. minutě na pravé straně balon do běhu a domácí obránci jen sledovali, jak dává Kratochvílovi třetí branku. 0:3. v 91 minutě jsme si přibalilil jsště jednu branku. Rozvrácená domácí obrana nechala volného Sopůška, který šel zprava sám na branku, přihrál však lépe postavenému Chodurovi a byl z toho konečný výsledek 0:4. Poctivý a zodpovědný výkon stojí za tímto skvělým výsledkem!

Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, LIpoti, Skovajsík, Zelinka, Sopůšek, Chodura, Šimoník, Bartošek, Vaďura (Matejka).