7.10.2023 hrálo naše áčko v Napajedlích. Napajedla jsou mužstvo, které patří do horní části tabulky, proto se očekával tuhý boj. A on to boj byl. Od začátku jsme byli lepší, domácí měli z našeho mužstva respekt, a proto intenzivně bránili. Do obrany se vraceli i útoční hráči. První šanci měl Zelinka, ale na Koutníka si nepřišel, stejně jako o chvíli později Bartošek. Jedna naše střela skončila na tyči, druhou vyrazil Koutník. Největší šanci jsme měli asi ve 30. minutě, kdy po rohu David Uhlíř nedotlačil přes brankáře míč do sítě z brankové čáry. Dvě celkem nebezpečné akce si vypracovali i domácí, ale Krajča, mimochodem nejlepší domácí hráč, také nedali. Bylo by to kruté, protože celý poločas jsme byli fotbalově lepší. Už snad i hráči měli v hlavě nevydařený zápas ve Štítné. Poločas skončil 0:0, tak se čekalo, co přinese poločas druhý. Ze začátku jsme si vytvořili převahu, ale rohy domácí zkušení obránci Laciga a Juházs hlavou odvraceli. Pomalu se domácí vymanili z defenzivy a začali se zvýšenou bojovností zlobit. Nejdříve se za Lakomého dostal Krajča, ale skvěle zachránil Pěgřim. Potom jsme zahrávali roh, velmi špatně na krátko, domácí odkopli na Krajču, naši obránci se nestačili vrátit a byla to další velmi nebezpečná situace, kterou domácí vyřešili bídnou střelou nad branku. Potom přišla 76. minuta, to se dobře uvolnil Šimoník, dobře nahrál před pokutové území domácích, odsud šel míč napravo na volného Sopůška a hráč jeho kvalit se nemýlil. 0:1. Domácí zvýšili obrátky, hnali se za vyrovnáním, ale naše obrana fungovala dobře. V 83. minutě  domácí tlačili, obrana odkopla na kapitána Sopůška, ten si počkal na nabíhajícího Bartoška a ten se ocitl před domácím brankářem sám. A zakončení Bartošek umí.0:2. Tím bylo o utkání rozhodnuto. Domácí chtěli dát alespoň čestnou branku, ale mohli ještě dostat na 0:3. Hodnocení. Bylo to těžké utkání, Napajedla mají zkušený mančaft, my jsme však byli o ty dvě branky lepší. Sestava: Pěgřím, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Lakomý, Zelinka (Matejka), Šimoník, Sopůšek, Chodura,  Bartošek (Martiš Roman), Dohnal (Přecechtěl)

Dopoledne hrál dorost své utkání v Loukách u Zlína získal první bod na cizím hřišti za remízu 0:0.

Žáci hráli v sobotu 7.10.2023 derby zápas s Dolním Němčím. Starší vyhráli 1:0. Branku dal Kurtin. Kluci se nemohli prosadit proti vysokým klukům v dolněmčanské obraně. A mají také výborného brankáře Hrbáče ze Slavkova. Naši kluci hráli pohledný fotbal, až na ten důraz před brankou. Mladší vyhráli 7:1. Branky: Chupík 2x, Zemek, Míšek, Štefaník, Klabačka, Krause. Ze začátku to bylo vyrovnané utkání, ve druhém poločas však už nebylo o výrazném vítězství pochyb.