V neděli 22.10.2023 jsme zajížděli až na Slovenské hranice, do Francovy Lhoty. Počasí nebylo zde vůbec příjemné a hřiště jednak malé a také promočené oranisko. Určitě nám to nevyhovovalo, přesto jsme byli od začátku lepší a vytvořili si několik dobrých gólových šancí, nastřelili jsme 2x břevno,jednou tyč, Sopůšek ani na dvakrát nedokázal prostřelit obětově bojující domácí. Do dvou krásných šancí se dostal i Bartošek, ale co běžně dává, tentokrát míč v síti nekončil. I domácí, byť občas nebezpečně zútočili a jednou nastřelili tyčku. Podobný ráz, jak ve Štítné se rýsoval, i zde. V 25. minutě se zranil útočník Ríša Vaďura, a protože Dohnal nebyl k dispozici, trenéři se rozhodli poslat do hry obránce Skovajsíka. Na hrot se vysunul Sopůšek, do zálohy šel Lakomý. Ve 30. minutě vystřelil Bartošek za šestnáctkou a míč nezkrotil  domácí branká. 0:1 Dlouho jsme se neradovali. Po naší zbytečné ztrátě, kopali domácí roh a jak měli naši hráči rozebrané domácí fotbalisty, je záhada. Míč po hlavičce poměrně malého hráče skončil v síti.1:1. Druhý poločas jsme začali náporem a domácí se na naši půlku dostali jen sporadicky. Trestuhodně neproměňujeme šance, trefili jsme vždy prvního domácího fotbalistu. Přišla 64. minuta a Vašek Škorec během 10. minut nesmyslně fauloval 2x domácího hráče  a byl vyloučen. Řekl bych si, že změníme trochu systém. I v deseti jsme však usilovně do domácí obrany bušili, největší šanci měl David Uhlíř, když zcela sám poslal slabou  hlavičku do náruče brankáře. Přišel trest za naši naivitu. Kopali jsme přímý kop a všichni hráči, až na jednoho, se stěhovali do domácího pokutového území. Kopli jsme to špatně, trefili jsme prvního hráče, Bartošek  pak prohrál souboj a domácí šli 3 na 1 a potrestali nás.2:1. Hodnocení: Pokud nebudeme proměňovat vyložené šance, nemůžeme vyhrát. Po vloučení Škorce jsme chtěli vítězství a taktickou chybou nemáme nic. Moc nevydařený zápas. Je štěstí, že je konec sezóny, někteří hráči potřebují doléčit své bolístky a přes zimu řádně potrénovat. Sestava: Pěgřim, Škorec, Lipoti, Uhlíř, Lakomý, Zelinka, Kukla, Sopůšek, Chodura, Bartošek, Vaďura ( Skovajsík).

V sobotu21.10.2023 vyhrála dvojka doma s Bánovem 5:1. Branky: Matejka 2x, Zalubil, Martiš, Horák Z. Dorost prohrál vysoko sv SK Zlín 2:9., kdy v ve 33. minutě byl stav 2:3. Nezkušenost kluků se dnes velmi projevila. Škoda! Starší žáci vyhráli s Buchlovce-Tupasy 7:0. Branky: Zlínská 2x, Burda 2x, Hájek, Dinčič, Bazděěk. Mladší vyhráli 10:1. Branky: Bacter 3x, Zemek 2x, Pupík 2x, Chytil, Huspenina, Galda.