K poslednímu mistrovskému zápasu podzimní sezóny 2023-24 přijelo do Hluku mužstvo z Osvětiman. Mužsto složené z bývalých mládežníků FC. Slovácko je vždy soupeř nebezpečný. Hrají technický fotbal, jsou rychlí a fotbalově velmi dobří. Začátek utkání patřil nám. Několikrát byl v úniku Zelinka, bohužel to nevyšlo. Až v 8. minutě dostal za obranu míč Sopůšek, který byl v pokutovém území faulován a z penálty se Dohnal nemýlil. 1:0. Ve 13. minutě konečně vyšel únik Zelinky, přihrávka na volného Dohnala a stav se změnil na 2:0. Potom začali vystrkovat růžky i hosté a zvláště Tomaštík byl pro naši obranu hodně nebezpečný. Nejdříve nastřelil tyčku, za několik okamžiků šel sám na Pěgříma, který však skvěle zakročil. Ve 33. minutě ke situace za 13. minuty opakovala, Přesná přihrávka Sopůška, na Zelinku rychlý únik, přihrávka na Dohnala a ten zkompletoval hattrik, 3:0. Hned v úvodu druhého poločasu jsme vyšachovali hostující obranu, míč dostal Sopůšek, ač se mu střela moc nepovedla, tak skončila v síti. 4:0. Potom jsme měli několik dobrých akcí, ale Bartošek ani Chodura nedali a hosté jako by byli politi živou vodou a naše hra ztratila šmrnc. Když v 65. minutě Tomaštík tvrdou střelou pod břevno snížil na 4:2, dostali jsme se pod tlak Osvětiman. Hosté celých 15. minut nás nikterak nepouštěli k jejich brance, my jsme nevěděli co hrát. V 80. minutě však vybojoval u rohu osvětimanské branky míč na brankáři  Zelinka, pokračoval ve hře a do prázdné branky vstřelil pátou branku, tím prakticky rozhodl o osudu utkání.5:2. Na 6:2 zvýšil v 90. minutě Chodura, který dorazil míč vyražený brankářem. Hodnnocení: Bylo to utkání, kdy prim jsme hráli nejdříve my, potom Osvětimany. Druhý poločas měl podobný charakter. Utkání jsme mohli rozhodnout dříve, ale neproměňování šancí ve druhém poločase dostalo do hry soupeře. Neměl totiž co ztratit. Nejlepší náš hráč, Zelinka. Jinak buďme rádi, že sezóna skončila. Kluci toho mají plné zuby. Sestava: Pěgřim, Kukla, Uhlíř, Lipoti, Lakomý, Zelinka, Šimoník, Sopůšek, Chodura, Bartošek, Dohnal (Zlínský)

Dvojka remízovala ve Strání 2:2, když branky dali Blaha a Matejka. Dorost prohrál doma s Rožnovem 2:4. Rožnov bylo šťastnější mužstvo, nezkušenost našich hráčů je zřejmá. Branky: Zlínský 2x. Žáci starší vyhráli v Dolním Němčí před bouřlivou atmosférou 5:3. Branky. Kurtin 2x, Zlínská, Dinčič, Novák. Mladší vyhráli 6:4. Branky: Chupík 3x, Zemek 2x, Klabačka.