Ve středu 14.2.2024 hrálo naše áčko přípravný zápas v Kunovicích v 19.00 hodin proti mužstvu z Ořechova. Ořechov je v I.B. třídě na druhém místě, takže se dalo očekávat, že naše mužstvo vyhraje. Nešlo však o výhru, byl to hlavně přípravný zápas. Ořechov chtěl hrát fotbal, což byla voda na mlýn našemu mužstvu. Naši nastoupili v 1. poločase v této sestavě: Gašek, Škorec, Šimoník, Lipoti,  Skovajsík, Matejka, Chodura, Sopůšek, Kukla, Zelinka, Dohnal. Scházel David Uhlíř, na lavičce zůstal Bartošek, Martiš Roman, Machala Jan, Šícha. Od začátku mělo naše mužstvo převahu, jak fotbalovou, tak i taktickou. Rychlostí vynikali zvláště Zelinka a David Matejka. David se dostál do několika dobrých šancí, neměl však ani mušku, ani štěstí. Poločas skončil 4:0. Branky dali: Kukla 2x, Zelinka 2x. Do druhého poločasu nenastoupil už Lipoti, kterého nechal trenér Uhlíř odpočívat, protože má problémy s třísly. Sestva Byla následující: Šícha, Škorec, Sopůšek, Skovajsík, Matejka, Zelinka, Kukla, Chodura, Bartošek, Šimoník, Dohnal. Za 10 minut ve druhém poločase jsme zvýšili na 7:0, střelecky se blýskl Dohnal 2x a Chodura. Potom přišel na hřiště místo Škorce Martiš Roman a místo Kukly Janek Machala. Za stavu 10:0 se dočkali i hosté, kdy se trefil k tyči Trlida. Všechny 3 brnaky našeho mužstva vstřelil Dohnal, který pak přidal i jedenáctou branku a udělal si dvojitý hatrick, když vsítil celkem 6 gólů. Nejlepším hráčem Ořechova byl 47-letý Staňa Malůš, který je známý i od nás z Hluku, kdy jako dorostenec za Hluk hrával. Naši hráči si dobře zakombinovali, předvedli řadu dobrých fotbalových akcí, skóre mohlo být i daleko větší. To se však v přípravě neřeší,  důležitost je dobrá příprava na mistráky.