V sobotu 9.3.2024 hrálo áčko přátelský zápas v Dolním Němčí. My jsme nastoupili bez Uhlíře, Kukly, Skovajsíka a Dohnala, který bude přijíždět jen na mistráky. Domácí začali s velkým nasazením,byli rychlí a snažili se nás zatlačit na naši polovinu. Jen do 5. miuty. To Sopůšek  přihrál do uličky Zelinkovi, ten lehce míč nazvedl přes brankáře do sítě. 0:1. I potom jsme byli daleko nebezpečnější. Domácí obrana měla hodně práce s rýchlými akcemi našeho mužstva. Ve 20. minutě šel sám na gólmana Sopůšek, nedal, potom šel sám Bartošek, rovněž nedal. Pak šel sám na brankáře Zelinka, byl však stržen, což v mistráku je červená, ale rozhodčí Němec byl k domácím velkorysý. nekartoval. Ve 32. minutě dostal do volného prostoru míč Bartošek, obešel brankáře a zvýšil na 0:2. Byl to pohledný zápas, domácí bojovali, my jsme hráli zkušeně. Ve 49.minutě doběhl míč u brankové čáry Sopůšek, přihrál ideálně Zelinkovi a bylo to 0:3. Když  Po čase se dostali na hřiště i Gašek, který vystřídal Pěgříma, Přecechtěl Martiše Romana a dorostenec Omelka Zelinku. V 68. minutě se dostali za obranu Sopůšek a Zelinka, Sopůšek dal přednost Zelinkovi a bylo to 0:4. V této sestavě jsme dali domácím možnost větší aktivity, kterou zkorigovali dvěma góly. V poslední minutě utekl domácí obraně Matejka, bohužel nedal. 2:4 je celkový výsledek utkání, které sledovalo 100 diváků, což je na přátelák hodně. Sestava: Pěgřim, Škorec, Horák, Lipoti, Matejka, Bartošek, Chodura, Sopůšek, Šimoník, Martiš Roman, Zelinka.