V sobotu 25.5.2024 přijelo do Hluku mužstvo z Napajedel. Diváckou kulisu značně ovlivnilo utkání našich hokejistů se Švédskem, které skončilo vítězstvím našich 7:3, ale protáhlo se až do 17.00 hodiny, kdy už byl začátek našeho utkání. V tuto dobu nebylo na tribuně ani 10 diváků.Situace se však během utkání zlepšila, nebyl to žádný krach. Hosté přijeli se snahou udělat nějaký dobrý výsledek. Jejich poslední utkání však skončila velmi špatně, jen velmi těžko dávají góly. Když v 9. minutě unikl po krásné přihrávce Bartošek, obešel i brankáře Koutníka  a stav byl 1:0. bylo vidět na hostech, že nejsou v dobré kondici. Ve 22. minutě pak dostal Sopůšek pěknou přihrávku a šel sám na branku hostů, viděl, že brankář Koutník je daleko z branky, tak to vyřešil dobrým prohohozem. 2:0. V 35. minutě krásně odcentroval Škorec , bezvadně si naběhl Dohnal a a skóre byo 3:0. Hosté se sice snažili, ale v útoku byli jaloví. Druhý poločas se nesl v uspokojení s výsledkem a také kluci byli v dobré náladě po vítězství našeho národního mužstva v hokeji a postupu do finále MS. hrál se technický a slušný fotbal s jedním gólem našeho mužstva. To utekl po levé straně Zelinka, přihrál ideálně Sopůškovi a stav byl konečný 4:0. Dnes to nebyl bůhvíjaký výkon, soupeř se brzy vzdal dalšího odporu, vítězství zcela zasloužené. Spokojeni byli i diváci. Sestava: Pěgřim, Škorec, Horák, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Chodura, Bartošek, Dohnal. Střídali: Matejka, Martiš, Zalubil, který mohl dát i stejný gól, jak ve Kvasicích. Míč však z jeho hlavy skončil na tyči.

V neděli hrála dvojka  Jalubí a zvítězila 8:4. Přestože jí schátelo několik zkušených a stabilních hráčů dokázala dvojka zvítězit 8:4. Dvě branky vstřelili dorostenec Omelka (ročník 2007) a ostrostřelec Martin Zalubil, po jedné Kužela, Vozár, Matejka, Boček David ( ročník 2008). Je dobré, že mladí kluci dostávají příležitost i v soutěži dospělých. Dvojka je ideální možností, než dorostou do jedničky. Ráno hrál dorost proti Loukám a prohrál 4:5. Jaký je rozdíl mezi těmito mužstvy? Za Louky hrálo 5 hráčů ročníku 2005., za náš dorost 4 hráči ročníku 2009 a jeden dokonce, brankář Zaoral, ročník 2010. Po poločase 1:1. rozhodl  utkání práve jeden z těch starších hráčů Louky Surman, který za 20 minut nám vstřelil 4 branky a Louky odskočily až na 1:5. Kluci to nevzdali a snížili ještě na 4:5.  Branky dali: Nemrava, Soviš  Lukáš 2x, Slovák. Nehráli Stašek, Hájek, jen naskakovali Slovák a Hrabalík.