Zlínský KFS ve spolupráci s FAČR a regionálními ligovými kluby (1.FC Slovácko a FC Tescoma Zlín) vytvořil projekt "Každý může být reprezentant". Propagace fotbalu před ME, nabídka pro přihlášené chlapce z řad našich regionálních klubů absolovovat ukázkové tréninkové jednotky v oblečení české reprezentace pod vedení profesionálních trenérů a nabídka trenérům nejen kategorie mladších žáků se zúčastnit semináře k problematice tréninkového procesu mládežnického fotbalu jsou nosným bodem této akce. Dovolte mi vás i trenéry vašeho klubu srdečně pozvat na uvedenou akci, kterou podporuje předseda FAČR p.Miroslav Pelta a předseda Zlínského KFS p. Vlastimír Hrubčík. Akce, která je pro všechny účastníky zdarma se pilotně uskuteční dne 4.6.2012 od 16.30 ve sportovním areálu SK Baťov v Otrokovicích (Erbenova ulice za Společenským domem).